BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Szlachetna Paczka

Izabela Kisiel .

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny przystępuje do akcji Szlachetna Paczka. Spośród potrzebujących wybraliśmy czteroosobową rodzinę z Piekar Śląskich. (rodzice z dwójką małych dzieci).Do paczki potrzebujemy: żywność, która pozwoli przygotować się do nadchodzących Świąt,

indeks

środków czystości, zapas, których pozwoli zaoszczędzić środki finansowe potrzebne na inne bieżące

wydatki oraz odzieży dla dzieci, gdyż na taki zakup nie mogą sobie obecnie pozwolić.

W tym celu ogłaszamy zbiórkę tych produktów. W najbliższym czasie uczennice z klasy 3D i 2C przejdą po klasach i poproszą o zakupy konkretnych produktów. Prosimy o przynoszenie ich do sali 39 lub do Pani Izabeli Kisiel. Akcja trwa do 06.12.2018 roku. Zachęcamy do pomocy i przyłączenie się do akcji!!!