BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Szlachetna paczka po raz kolejny w Zamoyskim!!

Katarzyna Rycąbel .

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny przystępuje do akcji Szlachetna Paczka. Spośród rodzin, potrzebujących pomocy, wybraliśmy rodzinę którą tworzą: młoda para (27 i 29 lat) wraz z 4-letnią dziewczynką i 4-miesięcznym chłopczykiem. Głównym ich problemem jest brak opału na zimę, oraz pralka wymagająca wymiany. Dodatkowo rodzina ta potrzebuje ubranek i żywności dla dzieci, artykułów szkolnych, pościeli, ręczników, środków czystości i artykułów higienicznych.
W tym celu ogłaszamy zbiórkę produktów. W najbliższym czasie uczennice z klasy 3e przejdą po klasach i poproszą o zakupy konkretnych produktów. Prosimy o przynoszenie ich do sali 39 lub do Pani Izabeli Kisiel. Akcja trwa do 06.12.2017 roku. Prosimy o przyłączenie się do akcji!!!!!

szp 17