BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019

Jesienna akcja krwiodawstwa

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z listopadowej akcji oddawania krwi z udziałem naszych maturzystów.

Wiosenna akcja krwiodawstwa

Sławomir Kozieł .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej akcji krwiodawstwa, która tym razem miała miejsce w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny w Szpitalu Miejskim w Dąbrowie Górniczej. Akcje krwiodawstwa w naszej szkole organizowane są z inicjatyw absolwenta V LO Piotra Ślusarczyka.

Akcja krwiodawstwa

Sławomir Kozieł .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej akcji krwiodawstwa, która miała miejsce 22 listopada w Punkcie Krwiodawstwa przy Szpitalu Miejskim w Dąbrowie Górniczej z udziałem uczniów klas trzecich naszej szkoły. Akcja została zorganizowana z inicjatyw absolwenta naszego liceum Piotra Ślusarczyka.

Akcja krwiodawstwa

Sławomir Kozieł .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej akcji krwiodawstwa, która miała miejsce 28.03.2017 roku w Punkcie Krwiodawstwa przy Szpitalu Miejskim w Dąbrowie Górniczej z udziałem uczniów klas drugich i trzecich naszej szkoły. Akcja została po raz kolejny zorganizowana z inicjatyw absolwenta naszego liceum Piotra Ślusarczyka

Akcja Krwiodawstwa 2016-11-16

Sławomir Kozieł .

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznej akcji krwiodawstwa z udziałem uczniów klas trzecich. Akcja ta odbywa się w Zamoyskim od 2006 roku z inicjatywy absolwenta naszego Liceum Piotra Ślusarczyka.