Sławomir Kozieł .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej akcji krwiodawstwa, która miała miejsce 22 listopada w Punkcie Krwiodawstwa przy Szpitalu Miejskim w Dąbrowie Górniczej z udziałem uczniów klas trzecich naszej szkoły. Akcja została zorganizowana z inicjatyw absolwenta naszego liceum Piotra Ślusarczyka.

Sławomir Kozieł .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej akcji krwiodawstwa, która miała miejsce 28.03.2017 roku w Punkcie Krwiodawstwa przy Szpitalu Miejskim w Dąbrowie Górniczej z udziałem uczniów klas drugich i trzecich naszej szkoły. Akcja została po raz kolejny zorganizowana z inicjatyw absolwenta naszego liceum Piotra Ślusarczyka

Akcja Krwiodawstwa 2016-11-16

Sławomir Kozieł .

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznej akcji krwiodawstwa z udziałem uczniów klas trzecich. Akcja ta odbywa się w Zamoyskim od 2006 roku z inicjatywy absolwenta naszego Liceum Piotra Ślusarczyka.

Sławomir Kozieł .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej akcji krwiodawstwa, która miała miejsce 18.03.2016 roku w Punkcie Krwiodawstwa przy Szpitalu Miejskim w Dąbrowie Górniczej z udziałem uczniów klas trzecich naszej szkoły. Po raz kolejny akcja została zorganizowana z inicjatyw absolwenta naszego liceum Piotra Ślusarczyka.

Sławomir Kozieł .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej akcji krwiodawstwa z udziałem uczniów klas maturalnych naszego Liceum. Akcja ta odbywa się już od ośmiu lat z inicjatywy absolwenta naszej szkoły Piotra Ślusarczyka. Naszym Bohaterom serdecznie dziękujemy! Następna okazja do przełamania strachu i zrobienia czegoś dobrego już w lutym.