BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019

Komunikat Dyrektora V LO

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia w szkole są zawieszone w dniach od 12-25.03.2020. Uczniowie nie przychodzą do szkoły a nauczyciele od 16-25.03 pozostają w gotowości do pracy. W tych dniach uczniowie są zobowiązani pozostać w domu, unikać kontaktów z innymi osobami aby nie rozprzestrzeniać wirusa.Informuję także uczniów, że ta przerwa nie jest przerwą feryjną, a zatem uczeń jest zobowiązany uczyć się samodzielnie zgodnie z wytycznymi nauczycieli przedmiotów. Od jutra nauczyciele będą zamieszczać zagadnienia oraz wytyczne do pracy samodzielnej, w dzienniku elektronicznym. Będą także wyznaczać terminy i sposoby zaliczania materiału.

Uczniowie klas III,

w związku ze zbliżającym się egzaminem maturalnym, termin wystawiania zagrożeń oceną niedostateczną oraz nieklasyfikowaniem zostaje przesunięty na 13.03.20. Nauczyciele przedmiotów maturalnych przekażą Wam zagadnienia do powtórki i będą z Wami w kontakcie poprzez dziennik elektroniczny lub inny kanał elektroniczny ustalony przez nauczycieli.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzę zdrowia, spokoju i cierpliwości.

Dyrektor V LO

Więcej informacji można dowiedzieć się ze strony www.gov.pl