BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Presidents` Day

Admin .

Dnia 17 lutego 2020 roku Uczniowie klas 1es i 1bs przygotowali atrakcje z okazji Dnia Prezydentów Stanów Zjednoczonych (Presidents’ Day). Szkoła została przyozdobiona kolorami amerykańskiej flagi oraz portretami i plakatami, opisującymi wybranych Prezydentów USA. Przez cały dzień można było słuchać muzyki charakterystycznej dla tego kraju oraz przemówień niektórych głów państwa, jak i zapoznać się z sylwetkami oraz ciekawostkami dotyczącymi wszystkich Prezydentów Stanów Zjednoczonych dzięki prezentacji multimedialnej. Na długiej przerwie Uczniowie przygotowali poczęstunek: chocolatebrownies, peanutbuttercookies i popcorn. W świetlicy Naszej Szkoły młodzież wzięła udział w Quizie (US Presidents Quiz), który sprawdzał wiedzę na temat Prezydentów Ameryki. Nagrodą były bony na dodatkowe słodkości przygotowane przez Uczennice.

Autor: Julia Pakaszewska,

Zdjęcia: Emilia Pyż - galeria dostępna tutaj