BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

XX Jubileuszowa Paraspartakiada

Admin .

Szanowni Państwo, w imieniu Stowarzyszenia "Neuron" Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym, V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, mamy przyjemność zaprosić wszystkich, którzy zajmują się osobami niepełnosprawnymi i udzielają im wszechstronnej pomocy oraz wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na XX Jubileuszową Paraspartakiadę Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych, która odbędzie się 14 listopada 2019 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej "Centrum" w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 3, w godzinach od 10:00 do 14:00.


Uczestnictwo w przedmiotowej imprezie jest ogólnodostępne i bezpłatne.

Załączniki:

Program XX Paraspartakiady,

Regulamin XX Paraspartakiady,

Załącznik nr 1 do regulaminu,

Załącznik nr 1a do regulaminu,

Załącznik nr 2 do regulaminu - lista imienna,

Załącznik nr 3 do regulaminu - oświadczenie,

Załącznik nr 4 do regulaminu - klauzula informacyjna wraz z ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych,

Załącznik nr 5 - zgoda na przetwarzanie wizerunku.