BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

23 Międzynarodowe Targi Książki

Admin .

25 października uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli po raz kolejny zameldowali się w Krakowie. Tym razem miłośnicy literatury odwiedzili ponad 570 wystawców zgromadzonych na kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Książki. Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia były słowa C. L. Zafona „Czytać to bardziej żyć”, które trafnie definiują życie z książką w ręku. Udział w Targach to nie tylko możliwość zaopatrzenia w nowości wydawnicze półek domowych bibliotek, ale również okazja do zakupu klasyki i pozycji nagrodzonej Literacką Nagrodą Nobla Olgi Tokarczuk. Targi dały także szansę na udział w spotkaniach z autorami bardziej lub mniej znanymi – Jackiem Dukajem, Wojciechem Cejrowskim, Marcinem Mellerem, Remigiuszem Mrozem, Januszem Leonem Wiśniewskim czy Elżbietą Cherezińską. 

Z niecierpliwością czekamy na kolejne targi książki

– najbliższe spotkanie z książką już 6-9 grudnia br. w Katowicach.

Gakeria z wydarzenia dostępna do obejrzenia tutaj.