BANER3

Ślubowanie klas I

23 października 2018 roku uczniowie klas pierwszych naszego liceum zostali oficjalnie przyjęci do społeczności naszego liceum. Zamoyski powitał nowych uczniów ciepłymi słowami pani dyrektor V Liceum Ogólnokształcącego, mgr Anny Ornat a wychowawcy klas życzyli swoim wychowankom nowych przyjaźni, sukcesów naukowych i uporu w dążeniu do realizacji marzeń. Po złożeniu przez uczniów klas pierwszych uroczystej przysięgi na sztandar Zamoyskiego wychowawcy wręczyli swym podopiecznym krawaty - symbol przynależności do VLO.  W części artystycznej pierwszoklasiści zaprezentowali swoje talenty. Po zakończeniu uroczystości uczniowie klas pierwszych udali się na pamiątkowe zdjęcia. Dzień ten nasza szkoła może zaliczyć do bardzo udanych – wszyscy z uśmiechami na twarzy pojawili się następnego dnia w szkole.