BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Sukces Patryka z j. polskiego w Mandze!!!

Admin .

Patryk Hajniak z klasy 1a zdobył 1 nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie w kategorii literackiej: "Prezentacja i ocena publikowanego/emitowanego w Polsce wybranego komiksu lub filmu wykorzystującego technikę manga".

patryk sukces polski 18

  Organizatorem tego artystycznego przedsięwzięcia jest XXI LO w Krakowie, a Patronat Honorowy nad imprezą objęła dyrektor Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha Pani Bogna Dziechciaruk-Maj. Opiekunem Patryka jest mgr Agata Benduska. Celem konkursu jest: prezentacja zainteresowań i uzdolnień plastycznych oraz literackich młodzieży, rozbudzenie kreatywności uczestników konkursu, kształtowanie postawy aktywnych i krytycznych odbiorców i twórców sztuki, zachęcenie do prezentacji własnego stanowiska, otwartości w wypowiadaniu własnych sadów, nawiązanie współpracy między szkołami oraz promowanie szkoły.