BANER3

Zakończenie trzecich klas

Sławomir Kozieł, Zdjęcia Konrad Tułak .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznego zakończenia szkoły przez uczniów klas trzecich. Dzień ten jest też okazją do nagrodzenia i złożenia gratulacji uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem (zaszczytne miejsca na podium w tej kategorii zajęli: Julia Gawron z klasy 3e ze średnią 5,72, Dominika Tokarz również z klasy 3b – średnia 5,44 i trzecie miejsce ex aequo: Weronika Domańska z klasy 3e i Igor Gajewski z klasy 3a ze średnimi 5,41. Wyróżnieni zostali również najlepsi sportowcy w osobach: Iwona Micuła i Jakub Plutecki oraz najbardziej zaangażowani wolontariusze - Partycja Nowakowska, Katarzyna Rycąbel i Natalia Ożdżyńska. Po raz drugi został również przyznany tytuły Ambasadora Zamoyskiego czyli osoby, która ma szczególne zasługi w promowaniu Zamoyskiego i kreowaniu jego pozytywnego wizerunku. Tym razem wyróżnienie to trafiło do Sandry Duś i Zuzanny Bogdziun.