BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Po spektaklu „Dzieje córki Tewjego”

Ewa Pawik .

prima sort logo    pkz logo

W imieniu młodzieży tworzącej SKT Prima Sort oraz własnym serdecznie dziękuję osobom, które wieczór 16 kwietnia 2018 roku spędziły wraz z nami w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia i obejrzały przygotowany przez nas spektakl teatralny "Dzieje córki Tewjego". Nasze przedstawienie zobaczyło w sumie prawie 1000 widzów.

Dziękuję za wszystkie gratulacje i słowa uznania: że po raz kolejny zaprezentowaliśmy pełen profesjonalizm, że niemożliwe, aby był to teatr szkolny, że to najlepszy prezent, jaki można było komuś podarować na urodziny i wiele, wiele innych. Dziękujemy za piękne kwiaty i inne wyrazy sympatii. Wyjątkowe słowa kieruję pod adresem Dyrekcji Pałacu Kultury Zagłębia za wszelką przychylność oraz udostępnienie nam sceny, dziękuję także pracownikom tej instytucji za spektakularną realizację światła i dźwięku.