BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Euroweek

Michał Witkowski .

W dniach 7-11 kwietnia grupa uczniów z naszej szkoły wyjechała do Kotliny Kłodzkiej na warsztaty Euroweek. Przez ten czas uczestniczyli oni w warsztatach i zajęciach organizowanych przez wolontariuszy z wielu, czasem bardzo egzotycznych krajów, takich jak Armenia, Indonezja, Filipiny, Kolumbia, Nepal, Etiopia. Wszystko odbywało się w języku angielskim i nastawione było na rozwój kreatywności, zdolności przywódczych, pracy zespołowej. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.

"Oto kilka wypowiedzi uczestników:

Bardzo ciekawa inicjatywa, serdecznie polecam wszystkim wzięcie udziału w Euroweeku!"

"Dzięki Euroweekowi, w ciągu tych kilku dni, byłam w stanie spotkać tyle osób z różnych państw świata, ile nie spotkałabym zapewne nigdy w życiu. Pomógł mi przełamać bariery językowe, poznać cudowne osoby oraz sprawdzić czy dałabym radę dogadać się z kimś np. z Nepalu czy Filipin na moim poziomie języka angielskiego. Projekt warty polecenia, na który wybiorę się jeszcze niejednokrotnie!"

"Euroweek zmienił moje życie! Pozytywni ludzie, super energia! Najlepszy czas ever polecam serdecznie."

"Dokładnie, najlepsza wycieczka na jakiej byłam."

 Zapraszamy na kolejną edycję za rok.