BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Fantastyczny sukces Alicji!

Anna Adamuszek .

16 marca 2018 r. odbył się finał II Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Word Song". Jest to wyjątkowy konkurs muzyczny, na którym spotykają się osoby w różnym wieku i z różnych krajów. Uczestnicy nie tylko biorą udział w warsztatach wokalnych, ale też maja możliwość poznawania innych ludzi, kultur, języków. Ostatecznie jednak stają do konkursu, który wyłania najlepszych, najbardziej utalentowanych artystów.

W tym roku do grona finalistów zakwalifikowała się Alicja Andrejczuk z klasy 2a (opiekun: mgr A. Adamuszek), która pokonała ponad 260 osób i ostatecznie zdobyła wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy Alicji tego wielkiego sukcesu, bo nie od dziś wiemy, iż Ala ma niebywały głos i ogromny talent. Życzymy kolejnych laurów i wyróżnień!