BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Sukces Natalii Maroń w konkursie wojewódzkim

Anna Adamuszek .

Dnia 7 marca 2018 r. w w V Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu odbyła się pierwsza edycja Wojewódzkiego Konkursu na Prezentację Multimedialną "Motywy Literackie".

Nasza szkołę reprezentowała uczennica klasy 1a Natalia Maroń pod opieką mgr Anny Adamuszek. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej na jeden z wybranych tematów (np. cierpienie, miłość, podróże), a następnie zaprezentowanie jej i omówienie danego motywu przed jury. Komisja oceniała zarówno poprawność merytoryczną prezentacji multimedialnej, jak i samego wystąpienia uczestnika konkursu, układ kompozycyjny i grafikę prezentacji, ale także poprawność językową i prezencję biorących udział w konkursie.

Natalia, która wybrała motyw rodziny, poradziła sobie z tym zadaniem bardzo dobrze, prezentując zarówno przykłady literackie, ale także filmowe i z zakresu malarstwa. Jej wystąpienie zaowocowało drugim miejscem, czego serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.