BANER3
Drukuj

Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego "Sztuka cenniejsza niż złoto"

Admin .

15.12.2017r. odbyła się w murach naszej szkoły już VIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego "Sztuka cenniejsza niż złoto". Jak zawsze cieszy się to artystyczne przedsięwzięcie dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Tak też było i w tym roku. Uczniowie klas gimnazjalnych i siódmych klas szkoły podstawowej prezentowali swoje talenty w różnych dyscyplinach: recytacja, taniec, śpiew, gra na instrumencie, plastyka.

Profesjonalne jury składające się z metodyka j. polskiego, pracowników: Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej, Pałacu Kultury Zagłębia, Zespołu Szkół Muzycznych w Dąbrowie Górniczej oraz Zuzanny Izdebskiej-tancerza klasy S miało bardzo trudne zadanie wyłonienia najlepszych artystów. Największa popularnością w tym roku cieszyła się kategoria-taniec.

Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie młodzieży oraz samym uczniom za wspaniałe chwile wzruszenia. Gratulujemy sukcesów.

A oto wyniki:

I miejsca: Joanna Gawlik, Dawid Jędrusik

II miejsca: Katarzyna Posikata, Marta Gryczka, Adam Gryczka, Weronika Bronikowska

III miejsca: Mateusz Wolniaczyk, Milena Wilmańska, Wiktoria Bierońska

wyróżnienia: Hanna Wojnarowska, Kacper Bronikowski, Anna Ozga