BANER3
Drukuj

Kolejne laury naszych uczennic

Admin .

21 grudnia 2017 r. w Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej nastąpiło rozstrzygnięcie VI Powiatowego Konkursu Fotograficzno- Informatycznego zatytułowanego "Moje wyjątkowe miejsce". Jury oceniało prace, biorąc pod uwagę oryginalność, pomysłowość i swobodę twórczą uczestników. W kategorii Fotografia szkól ponadgimnazjalnych III miejsce zdobyła Julia Maślanka z klasy III e, zaś Karolinie Prusakowskiej z klasy III c przypadło wyróżnienie. Obie uczennice  pokonały ponad dwudziestu uczestników w swej kategorii wiekowej, prezentując walory miejsc ich zdaniem ciekawych, wyjątkowych, niezapomnianych. Opiekunami uczennic są mgr Anna Adamuszek i mgr Agata Benduska. Julii i Karolinie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach!