BANER3

Jest taki dzień…

Sławomir Kozieł .

Ostatni dzień zajęć przed zimową przerwą upłynął w naszej szkole w prawdziwie świątecznej atmosferze. W czasie okolicznościowego spotkania uczniowie klas pierwszych otrzymali krawaty Zamoyskiego – symbol przynależności do V LO, dotychczasowy przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kacper Krupa przekazał funkcję Poli Makowskiej, Pani Dyrektor podsumowała tegoroczne osiągnięcia uczniów i najważniejsze wydarzenia z życia szkoły, po czym złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Następnie mięliśmy ogromną przyjemność wysłuchać kolęd w językach wielu krajów europejskich i poznać ich bożonarodzeniowe tradycje, by wreszcie udać się na klasowe spotkania wigilijne wypełnione śpiewem, serdecznymi życzeniami i radosną biesiadą przy świątecznych stołach.