BANER3
Drukuj

Ala Andrejczuk wyróżniona w konkursie wokalnym

Ewa Pawik .

Znamy już wyniki Siemianowickiego Festiwalu Piosenki "Jesień wspomnień", który został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. dr. Henryka Jordana w Siemianowicach Śląskich i Siemianowickie Centrum Kultury. Alicja Andrejczuk (2a) przyzwyczaiła nas już do wysokiego poziomu śpiewanego przez nią repertuaru, ale nadal zaskakuje interpretacją tekstów, doborem utworów oraz skalą głosu. Zaskakuje i zachwyca także jurorów. Jak podają organizatorzy, do udziału w konkursie zgłosiło się 83 uczestników z różnych miejscowości: między innymi z  Katowic, Bytomia, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej i Sączowa, dlatego wyróżnienie zdobyte przez Alę z powodzeniem można określić mianem sukcesu.Trzymamy kciuki za dalszą karierę naszej utalentowanej wokalistki.

Wspólne zdjęcie ze strony: http://www.siemianowice.pl/aktualnosci/kultura/siemianowicki-festiwal-piosenki-jesien-wspomnien.10796/