Matura na 100%

5af0050732550 osize933x0q70h66f6b9

Foto: Piotr Sobierajski

Gratulujemy każdemu tegorocznemu maturzyście zdanego egzaminu dojrzałości. Jesteśmy z Was dumni i cieszymy się, że nasz wspólny wysiłek przyniósł pożądany efekt. Życzymy dalszych sukcesów w realizacji kolejnych życiowych wyzwań.

Dyrektor Szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym

Zebranie z rodzicami

ZEBRANIE Z RODZICAMI

13.09.2018r. (czwartek)

Godz. 16.00

Spotkania rodziców z wychowawcami klas.

Godz. 16.30

Spotkanie Lidera Matury z rodzicami uczniów klas III .

Godz. 17.00

Spotkanie Dyrektora Szkoły z Radą Rodziców (trójki klasowe- wybory do Rady Rodziców).

Giełda podręczników

podreczniki

W dniach od 3 do 7 września 2018 r. na terenie szkoły będzie zorganizowana giełda podręczników
używanych. Koordynatorem jest pani mgr Jadwiga Chudzik. Zapraszamy!

Jesteśmy wśród najlepszych

Z ogromną dumą i satysfakcją informujemy, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych liceów w Polsce. Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018". W województwie śląskim zajmujemy 45 miejsce. Wpływ na wyniki rankingu mają sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie GRATULUJEMY!!! (www.liceum.perspektywy.pl)

brazowe liceum 2018