BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Podsumowanie spacerów badawczych w ramach programu rewitalizacji

Alicja Kowalska .

Dziś w Centrum Aktywności Obywatelskiej odbyło się podsumowanie 10 spacerów badawczych po Dąbrowie Górniczej, które Stowarzyszenie Civitas przeprowadziło w minionym roku, także z udziałem uczniów Zamoyskiego. Choć atmosfera uroczysta, bo już trochę świąteczna, to spotkanie bardzo merytoryczne. Uczestnicy spacerów, którzy niemalże w komplecie przybyli na spotkanie, mieli okazję usłyszeć i zobaczyć jak wyglądają plany związane z przebudową śródmieścia, poznać ciekawe zmiany szykujące się już całkiem niedługo w Parku Hallera, a przede wszystkim sprawdzić, czy i w jaki sposób zgromadzony ze spacerów badawczych materiał został wykorzystany podczas trwającego procesu rewitalizacji.