BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

III miejsce w finale Projektu „Fabryka Kreatywnego Biznesu”

Przez ostatnie miesiące uczennice naszej szkoły uczestniczyły w projekcie ”Fabryka Kreatywnego Biznesu” organizowanym przez: Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej oraz Miejską Bibliotekę Publiczną. Uczennice brały udział w wykładach, warsztatach, które pomogły im w stworzeniu własnej firmy, która mogłaby funkcjonować na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.

fkb logo    fkb 18

 Uczennice reprezentowały naszą szkołę z ich lokalną manufakturą pod nazwą „Fabryka Urody”. Pomysł opierał się na produkcji naturalnych kosmetyków takich jak: balsamy , kremy, peelingi oraz kulki do kąpieli. W trakcie realizacji projektu należało być przedsiębiorczym i wykazać się m.in. umiejętnością kreatywnego myślenia i współpracy w grupie. W finale projektu, który odbył się 25 kwietnia 2018 roku nasze uczennice w składzie: Agnieszka Dziudzi i Patrycja Gawor zajęły III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!