BANER3
Drukuj

Muzyka filmowa w bibliotece szkolnej

Jadwiga Chudzik, Aniela Ślipek.

muzyka filmowa13 października 2016 r. w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Muzyki biblioteka szkolna przeprowadziła trzecią już edycję konkursu muzycznego. Tym razem tematem przewodnim była muzyka filmowa. Zadaniem uczestników było rozpoznanie 6 utworów skomponowanych do filmów, emitowanych na kolejnych przerwach przez szkolny radiowęzeł (serdecznie dziękujemy Kacprowi Krupie i Tymkowi Gruszce za współpracę).  Kto prawidłowo podał tytuł filmu,  kompozytora oraz tytuł utworu otrzymywał punkty konkursowe. Uczeń, który zgromadził ich najwięcej zostawał zwycięzcą. W tym roku konkurs wygrała Agnieszka Panek z klasy IIIe. Gratulujemy! Za zajęcie I miejsca Agnieszka otrzymała powieść Elżbiety Cherezińskiej pt. „Harda” i pamiątkowy dyplom. Uczniowie uczestniczyli  także w quizie muzycznym odpowiadając na pytania dotyczące muzyki filmowej, każda poprawna odpowiedź była nagradzana.