BANERWYNIKIMATURY

Sukcesy

Drukuj

Język angielski

2017/2018

  • Miłosz Gniadzik (IIb) – 5. miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier 2017 (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)

  • Karolina Grzywna (IIIc) – 8. miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier 2017 (opiekun: mgr Janusz Siwiorek,
    mgr Michał Witkowski)

  • Patrycja Jurek (IIb) – 9. miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier 2017 (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)

  • Sylwia Dobrek (IIIe) – 10. miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier 2017 (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)

2016/2017

  • Dominika Tokarz (IIb) - 1. miejsce w powiecie, 5. miejsce w regionie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)
  • Krzysztof Zandecki (IIb) - 2. miejsce w powiecie, 12. miejsce w regionie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)
  • Konrad Jakubowski (Ib) – 4. miejsce w województwie, 7. miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English Ace (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)
  • Gratulujemy sukcesu uczennicy klasy 1A, Alicji Andrejczuk. Zajęła ona trzecie miejsce w XV Festiwalu Piosenki Europejskiej. Koncert Finałowy odbył się 13 marca 2017r., w którym Alicja wykonała utwór ‘Listen’. Życzymy dalszych sukcesów. (opiekun: Michał Witkowski)

dyplom alicja

2015/2016

  • Wiktoria Olesen (IIIb) - 1. miejsce w Wojewódzkim Konkursie Językowym "I Ty możesz zostać Poliglotą" (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)
  • Wiktoria Olesen (IIIb) – 1. miejsce w województwie, 6. miejsce w kraju w konkursie English High Flier 2015 (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)


2014/2015

  • Wiktoria Olesen (IIb) – 1. miejsce w XIV Międzynarodowej Olimpiadzie Języka Angielskiego (opiekun: mgr Janusz Siwiorek, mgr Michał Witkowski)
  • Wojciech Kobiałka (IIb) – 1. miejsce indywidualnie w VII Miejskim Turnieju Języka Angielskiego (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)
  • Wojciech Kobiałka, Wiktoria Olesen (IIb) – 1. miejsce drużynowo w VII Miejskim Turnieju Języka Angielskiego (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)
  • Wiktoria Olesen (IIb) - 1. miejsce w konkursie "I Ty możesz zostać Poliglotą" (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)
  • Wiktoria Olesen (IIb) – 9. miejsce w konkursie English High Flier 2014 (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)


2013/2014

  • Karolina Ferdyn (Ib) – III miejsce w III Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej "SING UP! Festival 2014" (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)

2012/2013

  • Nicoletta Basak (Id) - nagroda II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Fox 2013 (opiekun mgr M. Stacewicz)
  • Magda Bartnik (IIb) - I miejsce w powiecie i XXI miejsce w regionie z języka angielskiego „FOX 2013” (opiekun mgr M. Stacewicz)
  • Małgorzata Raj (IIIb) - I miejsce w konkursie „I Ty możesz zostać Poliglotą 2013” (opiekun mgr J. Siwiorek)


2011/2012

  • Przemysław Drożniak, Klaudia Czuchraniak, Kuba Terlecki, Klaudia Kocel (IIa) - II miejsce w IV Regionalnym Przeglądzie Teatrzyków Obcojęzycznych i Krótkich Form Teatralnych (opiekun: mgr J. Karcz)
  • III miejsce w IV Regionalnym Przeglądzie Teatrzyków Obcojęzycznych i Krótkich Form Teatralnych – kl. Ib (opiekun: mgr M.Przeździk)
  • Młodzież zakwalifikowała się do II etapu w Konkursie Wiedzy o Języku Angielskim i Krajach Anglojęzycznych – klasa Ib i IIIf (opiekun: mgr A. Cupiał)
  • Alicja Kopeć (IIb) – II miejsce w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Języków Obcych organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - dyktando z języka angielskiego (opiekun: mgr J.Siwiorek)
  • Patrycja Szlenk (kl. IIB) – 2. miejsce drużynowo w Ogólnopolskim Konkursie „Niezwyczajni Sportowcy, Zwyczajni Ludzie”. (opiekun: mgr Janusz Siwiorek)


2010/2011

  • Kacper Muszyński (IIf) – IV miejsce w województwie, VII miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie English Ace 2011 (opiekun: mgr I. Choryń)
  • Marta Bednarczyk (IIf) – wyróżnienie za wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie English Ace 2011 (opiekun: mgr I. Choryń)
  • Marta Lesiak (IIa)- wyróżnienie za dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie English Ace 2011 (opiekun: mgr I. Choryń)
  • Natalia Adamska (IIf)- wyróżnienie za dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie English Ace 2011 (opiekun: mgr I. Choryń)
  • Paulina Wojnarowska (IIIa)- nagroda i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Poezja i proza w języku Shakespeare'a” (opiekun: mgr M. Stacewicz)
  • I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Języków Obcych - I edycja Konkursu „Niezwyczajne zwyczaje” (opiekun: mgr A. Cupiał)
  • Alicja Kopeć (Ib) – III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Języków Obcych (dyktando z języka angielskiego) (opiekun: mgr J. Siwiorek)
  • Alicja Kopeć (Ib) - 5 miejsce w wojewódzkim konkursie English High Flier (wynik bardzo dobry) (opiekun: mgr J. Siwiorek)
  • Marta Lesiak (IIa) - 11 miejsce w wojewódzkim konkursie English High Flier (wynik dobry) (opiekun: mgr M. Witkowski)
  • Marta Bednarczyk (IIf)– 14 miejsce w wojewódzkim konkursie English High Flier (wynik dobry) (opiekun: mgr I. Choryń)
  • Kacper Muszyński (IIf)- 19 miejsce w wojewódzkim konkursie English High Flier (wynik dobry) (opiekun: mgr I. Choryń)
  • Agnieszka Pertkiewicz (IIIa) – 28 miejsce w wojewódzkim konkursie English High Flier (wynik dobry) (opiekun: mgr M. Stacewicz)
  • Paulina Wojnarowska (IIIa) - 33 miejsce w wojewódzkim konkursie English High Flier (wynik dobry) (opiekun: mgr M. Stacewicz)
  • Jakub Paw (IIIc) – 36 miejsce w wojewódzkim konkursie English High Flier (wynik dobry) (opiekun: mgr M. Przeździk- Zynek)
  • Marta Lesiak (IIa) - I miejsce w miejskim Konkursie Wiedzy o Języku Angielskim (opiekun: mgr M. Witkowski)
  • Marta Lesiak (IIa) - II etap miejskiego Konkursu o Języku Angielskim organizowanego przez LO im. S. Żeromskiego w dąbrowie Górniczej (opiekun: mgr M. Witkowski)
  • Maja Grabowska (IIe) – III miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Języku Obcym- kategoria: wokalista (opiekun: mgr A. Cupiał)


2009/2010

  • Weronika Skalska (IIId) – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Językach Obcych (opiekun: mgr M. Stacewicz)
  • Agnieszka Szmyła (IIId) – II etap Olimpiady Języka Angielskiego (opiekun: mgr A Cupiał)
  • Agnieszka Szmyła (IIId)- etap miejski Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych (opiekun: mgr A Cupiał)
  • Agnieszka Szmyła, Aleksandra Ławicka, Sandra Głąb (IIId), Kacprer Westpfal (IId),
  • Karolina Miczko (IIe) III miejsce w Miejskim Przeglądzie Teatrzyków Obcojęzycznych (opiekun: mgr A. Sierpińska)
  • Agnieszka Szmyła (IIId) – II miejsce w konkursie „Z językami obcymi po Europie” (konkurs wojewódzki) (opiekun: mgr A Cupiał, mgr E. Kijowska- Kita)
  • Nikoletta Malak (IIId)- III miejsce w konkursie „Z językami obcymi po Europie” (konkurs wojewódzki) (opiekun: mgr A Cupiał, mgr M. Twardy )
  • Aleksandra Ławicka (IIId) – wyróżnienie w konkursie „Z językami obcymi po Europie” (konkurs wojewódzki) (opiekun: mgr A Cupiał, mgr K. Wójcik)
  • Justyna Wąsicka (IId), Kamila Pasternak (IId), Marta Lesiak (Ia) – I miejsce w III Turnieju Języka Angielskiego o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza (opiekun: mgr A Cupiał)
  • Marta Lesiak (Ia) – I miejsce w konkursie „Różne języki, różne kultury; jeden umysł, jedno serce” – konkurs miejski(opiekun: mgr M. Witkowski)
  • Jakub Paw (IIc)- II miejsce w konkursie „Różne języki, różne kultury; jeden umysł, jedno serce” – konkurs miejski (opiekun: mgr M. Przeździk- Zynek)


2008/2009

  • Kamila Pasternak, Agnieszka Szmyła, Justyna Wąsicka - I miejsce w II Miejskim Turnieju Języka Angielskiego o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej - (opiekun: mgr A. Cupiał); nagroda - 10-dniowy wyjazd do Londynu (zdjęcie)
  • Małgorzata Kilian – III miejsce w dyktandzie na Ogólnopolskim Festiwalu języków Obcych (opiekun: mgr A. Leśniak- Gocyła)
  • Małgorzata Kilian – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie English High Flier (opiekun: mgr A. Leśniak- Gocyła)
  • Magdalena Ostrowska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie English High Flier (opiekun: mgr A. Leśniak- Gocyła)
  • Tomasz Kura - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie English High Flier (opiekun: mgr A. Leśniak- Gocyła)
  • Jakub Paw- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie English High Flier (opiekun: mgr I. Choryń)
  • Mateusz Małota - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie English High Flier (opiekun: mgr A. Leśniak- Gocyła)
  • Agnieszka Szmyła- 2 miejsce w kategorii język angielski w konkursie „Pokaż nam język” (opiekun: mgr A. Cupiał)
  • Justyna Wąsicka – 8 miejsce w kategorii język angielski w konkursie „Pokaż nam język” (opiekun: mgr A. Cupiał)
  • Agnieszka Szmyła – I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego i Kultury Krajów Anglojęzycznych (opiekun: mgr A. Cupiał)
  • Sandra Głąb – I miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Poezja i proza w języku Shakespeare a” – eliminacje miejskie (opiekun: mgr A. Cupiał)


2007/2008

  • Agnieszka Szmyła (Id) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Fox (opiekun: mgr A.Cupiał)
  • Nikoletta Malak (Id) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Fox (opiekun: mgr A.Cupiał)
  • Aleksandra Tabor – IV miejsce w konkursie „Językami obcymi po Europie” (opiekun: mgr A.Cupiał)
  • Joanna Czura (IId), Jakub Bujoczek (IId), Agnieszka Szmyła (Id) - I miejsce w I Turnieju Języka Angielskiego (opiekun: mgr A.Cupiał)
  • Magdalena Żaba (IId) - III miejsce w konkursie Poliglota (opiekun: mgr M. Stacewicz) Małgorzata Kilian, Mateusz Pobłocki - 3 lokata w English High Flier (opiekun: A. Leśniak- Gocyła)


2006/2007

  • Ariadna Tarkowska, kl. II C, udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun:mgr M. Stacewicz
  • Michał Misiarek, kl. II C udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr M. Stacewicz
  • Bartłomiej Maraszek, udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr M. Etlinger – Michalik
  • Piotr Budziarz, udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr M. Etlinger – Michalik
  • Paweł Seifferd, udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr K Majchrowicz
  • Joanna Czura, laureatka II stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr A. Cupiał
  • Jakub Bujoczek, laureat II stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr A. Cupiał
  • Aleksandra Tabor, laureatka II stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr A. Cupiał
  • Sylwia Olton, laureatka II stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr A. Cupiał
  • Jakub Kubiczek, laureat II stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr A. Cupiał
  • P. Mstowska, laureatka III stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr I. Choryń
  • Piotr Litewka, laureat III stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr I. Choryń
  • M. Bujna, laureat III stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr I. Choryń
  • A. Michalska, laureatka III stopnia Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr I. Choryń
  • Joanna Czura, zajęcie II miejsca w regionie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Fox”, opiekun: mgr A. Cupiał
  • Jakub Bujoczek, zajęcie V miejsca w regionie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Fox”, opiekun: mgr A. Cupiał
  • Aleksandra Tabor, uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Fox”, opiekun: mgr A. Cupiał
  • Sylwia Olton, uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Fox”, opiekun: mgr A. Cupiał
  • Filip Dworak, kl. II A, laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Oxford Plus”, opiekun: mgr Nina Bochenek
  • Filip Dworak, kl. II A – uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Ogólnopolskim Konkursie „Fox”, opiekun: mgr Nina Bochenek
  • Bartłomiej Maraszek – III lokata w konkursie ogólnopolskim „English High Flier 2006” opiekun: mgr M.Etlinger-Michalik
  • Paweł Seiffert – III lokata w konkursie ogólnopolskim „English High Flier 2006” opiekun: mgr K.Majchrowicz
  • Bartosz Kocjan – III lokata w konkursie ogólnopolskim „English High Flier 2006” opiekun: mgr M.Stacewicz


2005/2006

  • Aleksandra Musiał - laureatka I stopnia w konkursie "Test Oxford Plus VI edycja"
  • Karolina Wieczorek - jak wyżej
  • Sandra Celejewska - jak wyżej
  • Aleksandra Tabor - jak wyżej
  • Justyna Kapturkiewicz - jak wyżej
  • Bartłomiej Maraszek - jak wyżej
  • Marcin Jędrecki - jak wyżej
  • Sandra Celejewska, Aleksandra Musiał, Karolina Wieczorek - II lokata w Ogólnopolskim Konkursie "English High Flier 2005"
  • Paweł Seiffert, Maria Szlachta - III lokata w Ogólnopolskim Konkursie "English High Flier 2005"
  • Marta Kondrat - II miejsce w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego "Czytam szybko i efektywnie"
  • Filip Dworak - II miejce w Dąbrowkim Konkursie Poezji i Prozy w Językach Obcych


2004/2005

  • M. Kamieniecki - wyróżnienie w konkursie "Poliglota" (opiekun A. Cupiał)
  • klasa IIa - nagroda publiczności w Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • A. Widera, M. Kwapień, W. Kępka, M. Kostempski - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej - Rybnik 2004
  • Sandra Celejewska - laureatka I-go stopnia z wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie Oxford Plus
  • Aleksandra Musiał - laureatka I-go stopnia w ogólnopolskim konkursie Oxford Plus


2003/2004

  • Anna Zagórna – 13 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”


2001/2002

  • Aleksandra Gubernat – 3 miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Kolęd Angielskich
  • Aleksandra Gubernat z zespołem – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w języku obcym – mgr Małgorzata Przeździk


2000/2001

  • Marta Gępka – I miejsce w Konkursie Recytatorskim „Poezja i Proza w języku Shakespeara” – mgr Aneta Cupiał


1998/1999

  • Jakub Karaś - laureat II etapu regionalnego (opiekun mgr Iwona Choryń)


1997/1998

  • Karolina Więckowska - XII miejsce w II etapie regionalnym (opiekun Ewa Kluk)


1995/1996

  • Marzena Lisowska - uczestniczka II etapu regionalnego (opiekun mgr Aneta Cupiał)
  • Marzena Drabek - uczestniczka II etapu regionalnego (opiekun mgr Małgorzata Gępka)


1993/1994

  • Patrycja Strąk - uczestniczka II etapu regionalnego (opiekun mgr Aneta Cupiał)
  • Magdalena Zdrzałka, Ewa Krajewska, Agnieszka Kapusta, Łukasz Bujak, Ewa Balcer, Łukasz
  • Grądkiewicz, Ewa Fidyk - uczestnicy II etapu regionalnego (opiekun mgr Małgorzata Gępka)