BANERWYNIKIMATURY

Sukcesy

Drukuj

Konkursy artystyczne

2017/2018

  • Agata Kurek (1c)- 1 miejsce w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Filmowym "Gwiazdy współczesnego kina" (kategoria prace plastyczne) (opiekun: mgr Anna Adamuszek)

  • Alicja Andrejczuk (2a) - wyróżnienie w II Międzynarodowym Festiwalu Piosenki "Word Song" (opiekun: mgr Anna Adamuszek)
  • Julia Maślanka (3e) - Nagroda Specjalna Telewizji Lokalnej w Opocznie w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "3xM... Miłość, Młodość, Marzenia" (opiekun: mgr Anna Adamuszek)

  • Julia Maślanka (klasa IIIe) - III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Fotograficzno- Informatycznym "Moje wyjątkowe miejsce" (opiekun: mgr A. Adamuszek)
                                                                    
  • Karolina Prusakowska (IIIc) - wyróżnienie w VI Powiatowym Konkursie Fotograficzno- Informatycznym "Moje wyjątkowe miejsce" (opiekun: mgr A. Benduska)

  • Alicja Andrejczuk (2 a) - I miejsce w konkursie "Dąbrowskie Talenty 2017", kategoria wokalna ( opiekun: mgr Anna Adamuszek)

  • Sebastian Baczewski (3 d) -  II miejsce w konkursie "Dąbrowskie Talenty 2017", kategoria muzyczna ( opiekun: mgr Anna Adamuszek)

  • Weronika Mordziołek, Nadia Jędryka (2 c) - III miejsce w konkursie "Dąbrowskie Talenty 2017", kategoria taneczna ( opiekun: mgr Sławomir Kozieł)

  • Klaudia Rogut, Patrycja Trząska (3 b) - II miejsce konkursie "Dąbrowskie Talenty 2017", kategoria taneczna ( opiekun: mgr Agata Benduska)

  • Sebastian Loręs, Piotr Berezka (3 c) - III miejsce konkursie "Dąbrowskie Talenty 2017", kategoria muzyczna ( opiekun: mgr Agata Benduska

  • Sandra Duś (3 b)- II miejsce w konkursie "Dąbrowskie Talenty 2017", kategoria wokalna ( opiekun: mgr Agata Benduska)

2016/2017

  • grupa filmowa (klasa 2b):  J. Pendryk, K. Czekaj, S. Duś, Z. Bogdzuin, O. Matuszek, K. Stryjniak, O. Jakubiak(2 d), A. Łojewska, T. Wolski, K. Miszczak, K. Krypa, J. Szkudlarek, I. Heimann, K. Olszewska, T. Gruszka -1 miejsce w  Regionalnym Konkursie Filmowym "Mój pomysł na film" (opiekun: mgr Agata Benduska)

  • Zuzanna Żukowska (1c) – nagroda w Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Czytanie nie ma granic"(opiekun: mgr Ewa Pawik)

  • Szkolne Kolo Teatralne Prima Sort – tytuł szkoły promującej działalność teatralną w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół "Teatr szkolny – edukacja kulturalna młodego człowieka" (opiekun: mgr Ewa Pawik)

  • Przemysław Cieślak (3b) - wyróżnienie w VI Zagłębiowski Konkursie na regionalną ozdobę świąteczną (opiekun: mgr Agata Benduska)

  • Magdalena Białas (3b) - kwalifikacja do wystawy w XIX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Ludzie ludziom zgotowali ten los" (opiekun: mgr Agata Benduska)


2015/2016

  • Sara Bagińska (2b) - II miejsce w XVI Ogólnopolskim Konkursie Filmowym "Odkrywcy innych światów w filmie" (opiekun: mgr A. Benduska)
  • Zuzanna Górlaska (IIIa) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym  „TO MY tworzymy Świat” (opiekun: mgr A. Adamuszek)
  • Zuzanna Górlaska (IIIa) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym  „Instalacje 2015” (opiekun: mgr A. Adamuszek)
  • Paulina Radomska (IId) - III miejsce w XVI Ogólnopolskim Konkursie Filmowym „Odkrywcy  innych  światów  w  kinie” kat. praca plastyczna (opiekun: mgr A. Adamuszek)
  • Aleksandra Majak (IId) - wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie Filmowym „Odkrywcy  innych  światów  w  kinie” kat. praca plastyczna (opiekun: mgr A. Adamuszek)
  • Wiktoria Modelska (2b) - wyróżnienie w VIII ogólnopolskim Konkursie "7 grzechów głównych"; kategoria malarstwo (opiekun: mgr A. Benduska)
  • Alicja Witkoś (1b) - wyróżnienie w III Miejskim Konkursie Kaligraficznym (opiekun: mgr A. Benduska)
  • Michał Pytel (1c) - II miejsce  w VII PrzeglądzieTwórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Dąbrowa Górnicza, kategoria: plastyka (opiekun: mgr A. Benduska)
  • Anna Pruszowska (2c)- III miejsce  w VII PrzeglądzieTwórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Dąbrowa Górnicza, kategoria: plastyka (opiekun: mgr E. Król)
  • Milena Jamrocha (1a), Karolina Dydak (1c),  Piotr i Adam Berezka  (1c) - I miejsce w VII PrzeglądzieTwórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Dąbrowa Górnicza, kategoria muzyka, zespoły (opiekun: mgr A. Benduska)
  • Anna Samul (2d) - III miejsce w VII Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Dąbrowa Górnicza, kategoria: muzyka, piosenka solowa (opiekun: mgr A. Adamuszek)
  • Wiktoria Szatan (1b) - III miejsce w Zagłębiowski konkursie na regionalną ozdobę świąteczną i zagłębiowską szopkę bożonarodzeniową, kategoria :ozdoba świąteczna (opiekun: mgr A. Benduska)
  • Karolina Grzywna (1c) - I miejsce w Konkursie na najlepszy stroik bożonarodzeniowy (opiekun: mgr A. Benduska)
  • Przemysław Cieślak (2b) - kwalifikacja do wystawy XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Witaj gwiazdko złota” (opiekun: mgr A. Benduska)
  • Magdalena Białas (2b) - kwalifikacja do wystawy pokonkursowej X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Z chlubnych kart i miejsc narodowej historii" (opiekun: mgr A. Benduska)


2014/2015

  • Anna Pruszowska (I c) - wyróżnienie w VI Diecezjalnym Konkursie Literackim "Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię", kategoria fotograficzno-medialna, opiekun mgr Sławomir Kozieł
  • Anna Pruszowska (Ic) - wyróżnienie w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Ludzie ludziom zgotowali taki los” im. Augustyna Kowalczyka, opiekun mgr Grażyna Gemborek
  • Alicja Siemiątkowska (IIIc) - Nagroda w XVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Ludzie ludziom zgotowali ten los"; opiekun mgr Agata Benduska
  • Zuzanna Kura (IIIc) - II miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie "7 grzechów głównych", kategoria malarstwo, opiekun mgr Agata Benduska
  • Szymon Lelonek (IIIc) - I miejsce w konkursie plastycznym na projekt logo Biblioteki Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej; opiekun mgr Agata Benduska
  • Aneta Kurzawa (III c) - III miejsce w V edycji Miejskiego Konkursu Informatyczno - Fotograficznego pt. "Moje wyjątkowe miejsce"; opiekun mgr Agata Benduska
  • Szymon Lelonek (III c) - II miejsce w V edycji Miejskiego Konkursu Informatyczno - Fotograficznego pt. "Moje wyjątkowe miejsce"; opiekun mgr Agata Benduska
  • Jarosław Siedlarz (IIIc) - I miejsce w VI Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza; kategoria muzyczna; opiekun mgr Agata Benduska
  • Igor Kurczewski (IIIc) - I miejsce w VI Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza; kategoria muzyczna;opiekun mgr Agata Benduska
  • Kajetan Kowalski (IIIc) - I miejsce w VI Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza; kategoria muzyczna;opiekun mgr Agata Benduska
  • Agata Kawczyńska (IIIb) - III miejsce w VI Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza;kategoria muzyczna; opiekun mgr Agata Benduska
  • Wiktoria Modelska(Ib) - wyróżnienie w VI Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza;kategoria fotograficzna; opiekun mgr Agata Benduska
  • Małgorzata Kozieł (IIIc) - I miejsce w VI Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza; kategoria plastyczna; opiekun mgr Agata Benduska
  • Maciej Wróbel (IIIb)- laureat Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. "Śladem projektów unijnych"; opiekun mgr Agata Benduska
  • Alicja Siemiątkowska ( III c) - 3 miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Z chlubnych kart i miejsc narodowej historii"; opiekun mgr Agata Benduska
  • Anna Bagińska ( III c) - kwalifikacja do wystawy w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Z chlubnych kart i miejsc narodowej historii"; opiekun mgr Agata Benduska


2013/2014

  • Michał Mieczkowski (II c) - 2 miejsce w Konkursie Fotograficznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego pt. "Województwo śląskie Twoimi oczami", opiekun mgr A. Benduska
  • Krzysztof Dulias (I c) - 2 miejsce w V Miejskim Konkursie Informatyczno - Fotograficznym pt."Widokówka z Dąbrowy Górniczej -Barwa miasta", opiekun mgr A. Benduska
  • Sylwia Bober (1b) - wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Plastycznym pt. "Spotkania z martwa naturą", opiekun mgr A. Benduska
  • Natalia Kmieć (I c) - Nagroda w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Anioł XXI wieku", opiekun mgr A. Benduska
  • Alicja Siemiątkowska (II c) - 2 miejsce w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Anioł XXI wieku", opiekun mgr A. Benduska
  • Angelika Paszcza( III b)- Nagroda w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "To co piękne wokół nas"; opiekun mgr A. Benduska
  • Kamila Pokój(III b)-wyróżnienie w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "To co piękne wokół nas"; opiekun mgr A. Benduska
  • Aleksandra Laskowska(III b)-wyróżnienie w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "To co piękne wokół nas"; opiekun mgr A. Benduska
  • Zuzanna Kura (II c) - 3 miejsce w V Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej, kategoria plastyczna; opiekun mgr A. Benduska


2012/2013

  • Agnieszka Paszkowska (Ic), Alicja Siemiatkowska (Ic), Kornelia Kalarus (Ib) Katarzyna Misiarek (IIIa), Martyna Poździoch (IIIa) - wyróżnienia w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza"; opiekun mgr A. Benduska
  • Maja Bochenek (IIId) - II miejsce w Konkursie Fotograficznym pt. "Z aparatem przez świat"; opiekun mgr A. Benduska
  • Marlena Tkocz (Ib) - wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Anioł XXI wieku"; opiekun mgr A. Benduska
  • Zuzanna Kura (Ic) - wyróżnienie w XIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zielono mi", kategoria plastyka; opiekun mgr A. Benduska
  • Alicja Siemiątkowska (Ic) - wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Mickiewiczowskim "Adamus 2012", kategoria plastyczna, opiekun mgr A. Benduska
  • Katarzyna Gruszka (Ib) - wyróżnienie w II Zagłębiowskim Konkursie Plastycznym "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat', opiekun mgr A. Benduska


2010/2011

  • Tomasz Mordziałek (IIIc) – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Malarsko- Fotograficznym „Ludzie i miejsca Dąbrowy Górniczej ks. Grzegorz Augustynik) (opiekun: mgr B. Studzińska)
  • Justyna Iwanowska (IIIc), Adrian Śliwiński (IIIc), Karolina Dziekońska (IIIc)- wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Malarsko- Fotograficznym „Ludzie i miejsca Dąbrowy Górniczej ks. Grzegorz Augustynik) (opiekun: mgr B. Studzińska)
  • Katarzyna Mosór ( II e) – nagroda Grand Prix w II Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół „Graj i pomagaj” (opiekun: mgr B. Studzińska)
  • Barbara Koźbiał ( IIf) – I miejsce w II Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół„Graj i pomagaj” (opiekun: mgr B. Studzińska, ks.P. Kempiński)
  • Tomasz Mordziałek (IIIc)- II miejsce w konkursie „Noc z kościołem w tle” (opiekun: mgr B. Studzińska)


2009/2010

  • Paulina Liberska (Id) – finalista VI Festiwalu Talentów i Niezwykłych Umiejętności Dzieci i Młodzieży województwa śląskiego "Uwaga Talent”- kategoria piosenka estradowa (opiekun: mgr B. Studzińska)


2007/2008

  • Magdalena Ostrowska (Ia) - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Stowarzyszenie Ziemia i My (opiekun: mgr B. Studzińska)


2006/2007

  • Anna Osmólska, laureatka konkursu Przyrodniczo – Artystycznego „Żubry potrzebują Indian”, opiekun mgr B. Studzińska
  • Anna Skotnicka, laureatka konkursu Przyrodniczo – Artystycznego „Żubry potrzebują Indian”, opiekun mgr B. Studzińska
  • Piotr Chałuda, laureat Konkursu Fotograficznego „Żubry potrzebują Indian” zorganizowanego przez Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska w Katowicach pod hasłem: „ Chrońmy przyrodę ojczystą”
  • Martyna Niemczyk, laureatka Konkursu Fotograficznego „Żubry potrzebują Indian” zorganizowanego przez Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska w Katowicach pod hasłem: „ Chrońmy przyrodę ojczystą”
  • Łukasz Tutak, laureat Konkursu Fotograficznego „Żubry potrzebują Indian” zorganizowanego przez Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska w Katowicach pod hasłem: „ Chrońmy przyrodę ojczystą”
  • Marcin Mogiła, kl.IIIA – przejście do II etapu wojewódzkiego Olimpiady Artystycznej
  • Paweł Deć, kl.IIIB – III miejsce w konkursie fotograficznym „Przyroda ….” Opiekun: mgr B.Studzińska


2005/2006

  • Olga Borda - I miejsce i nagroda publiczności w konkursie "Fotografia + prezentacja" organizowanym przez Ośrodek Polskiego Komitetu Alliance Frances przy UŚ w Katowicach. Nagroda: wyjazd na Lazurowe Wybrzeże
    II miejsce - Diana Lelonek
    finalistka - Anna Podlejska
    Opiekun: mgr Beata Studzińska
  • Olga Borda - Finał X Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego "Experience", publikacja zdjęcia w międzynarodowym katalogu fotograficznym, wyjazd do Strasbourga (opiekun mgr B. Studzińska)
  • I miejsce w Międzyszkolnym Przeglądzie Teatrzyków Obcojęzycznych (opiekun mgr A. Grzesica)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Przeglądzie Teatrzyków Obcojęzycznych (opiekun mgr M. Bojda)
  • Anna Osmólska, Anna Skotnicka, Piotr Chałuda, Martyna Niemczyk, Łukasz Tutak (wszyscy indywidualnie) - laureat/ka Konkursu Fotograficznego „Żubry potrzebują Indian” zorganizowanego przez Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska w Katowicach pod hasłem „Chrońmy przyrodę ojczystą”, opiekun: mgr B. Studzińska


2004/2005

  • Kamila Kowalik - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Experience", publikacja zdjęcia w międzynarodowym katalogu fotograficznym, wyjazd do Barcelony (opiekun mgr Beata Studzińska)
  • Konkurs poetycko-plastyczny "Miasto - Masa - Maszyna":
    Monika Kwapień (II miejsce w kategorii 'Plastyka')
    Joanna Młynarczyk (I miejsce w kategorii 'Fotografia')
    Kamila Garbula (II miejsce w kategorii 'Fotografia')
    Patrycja Ścisłowska (III miejsce w kategorii 'Fotografia')
    Magdalena Jędruszek (wyróżnienie w kategorii 'Fotografia') - opiekun mgr B. Studzińska
  • Milena Paśnik - wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym "Albert Camus En Cliches" pod patronatem Delegatury Generalnej Aliance Frances przy Ambasadzie Francji w Warszawie (opiekun mgr Beata Studzińska)
  • Olga Borda - III miejsce w Górnośląskiej Edycji IX Konkursu Fotograficnzego "Experience" pt. "Zabytki regionu w moim obiektywie"


2003/2004

  • Kamila Kowalik - I miejsce w VIII górnoślaskiej edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego dla dzieci i młodzieży „Experience” pt. „Zabytki regionu w Twoim obiektywie” - mgr Beata Studzińska
    Milena Paśnik - wyróżnienie;
  • Agnieszka Tomczyk – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zamki Loary” – mgr Beata Studzińska
  • Monika Chmielarska – wyróżńienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zamki Loary” – mgr Beata Studzińska


2002/2003

  • VLO - II miejsce w konkursie plastycznym "Bazylika Matki Boskiej Anielskiej" (kategoria 'fotografia')
    Agnieszka Zbiejczyk - wyróżnienie w kategorii 'rysunek' (opiekun mgr B. Studzińska)
  • wyróżnienia w X Przeglądzie Twórczości Szkolnej w kategorii 'plastyka': Malwina Syposz, Magdalena Świerk, Justyna Magdziak, Marzena Pawlik


1999/2000

  • Justyna Plucińska - wyróżnienie w wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Dom" zorganizowanym pod patronatem Przewodniczącego Sejmiku Województwa Śląskiego; opiekun mgr Beata Studzińska


1991/1992

  • Grzegorz Zawada - I miejsce; sutor plakatu ekologicznego "Uratować naszą Ziemię"; opiekun mgr Beata Studzińska
  • Marcin Moczulski - reprezentant województwa katowickiego w Plastycznym Konkursie Ogólnoeuropejskim :Życie młodego człowieka we wspołczesnum świecie"; opiekun mgr Beata Studzińska