BANERWYNIKIMATURY

Sukcesy

Drukuj

Język niemiecki

2013/2014

  • Beata Rudy (IIa) – uczestniczka II etapu XIII Międzynarodowej Olimpiady Języka Niemieckiego, organizowanej przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno-Humanistyczną w Bielsku Białej (opiekun: mgr Olga Cupiał)

2011/2012

  • Mateusz Kilian (IIIc) – II etap III-ego Ogólnopolskiego Dyktanda Języka Niemieckiego (opiekun: mgr J.Wiła)


2010/2011

  • Klaudia Krochmal (IIId)- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Przysłowia niemieckie” organizowanym przez Gazetę Edukacyjną.pl (opiekun: mgr K. Wójcik)


2009/2010

  • Aleksandra Ławicka (IIId) – wyróżnienie w konkursie „Z językami obcymi po Europie” (konkurs wojewódzki) (opiekun: mgr A Cupiał, mgr K. Wójcik)


2004/2005

  • Katarzyna Matusiak – 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przysłów i Idiomów w języku niemieckim
  • Sandra Celejewska – 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przysłów i Idiomów w języku niemieckim


2003/2004

  • Agnieszka Szlęk, Przemysław Zębala, Jacek Pluciński – laureaci Międzynarodowej Olimpiady Języka Niemieckiego w Bielsku-Białej
  • Agnieszka Gawron – laureatka etapu regionalnego XXIV Olimpiady Języka Niemieckiego – mgr Jolanta Wiła
  • Agnieszka Balcerzyk, Agnieszka Gawron, Elżbieta Róg, Ewelina Szymczuk – wyróżnienie w V Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej – mgr Jolanta Wiła


1999/2000

  • Marzena Kadelska - finalistka III etapu ogólnopolskiego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)
  • Tomasz Stępień - laureat etapu regionalnego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)
  • Lambert Król - uczestnik II etapu regionalnego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)
  • Agnieszka Gawron - uczestniczka II etapu regionalnego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Jolanta Wiła)


1998/1999

  • Marta Kamieniecka - laureatka III etapu ogólnopolskiego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)
  • Anna Gołąbek - finalstka III etapu ogólnopolskiego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)
  • Krzysztof Wilczewski - finalista III etapu ogólnopolskiego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)
  • Natalia Dąbrowska - laureatka II etapu regionalnego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)
  • Tomasz Janik -laureat II etapu regionalnego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)


1997/1998

  • Marta Kamieniecka - laureatka II etapu regionalnego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)
  • Krzysztof Wilczewski - laureat II etapu regionalnego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun Jolanta Tambor)


1996/1997

  • Marek Szewczyk, Anna Gołąbek - uczestnicy II etapu regionalnego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)


1995/1996

  • Justyna Całka - laureatka III etapu ogólnopolskiego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)
  • Marek Szewczyk, Ewa Kijak - uczestnicy II etapu regionalnego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)


1994/1995

  • Mariusz Bęben - laureat (II miejsce w Polsce) III etapu ogólnopolskiego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)
  • Stanisław Szewczyk, Aldona Kaźmierczak, Monika Miśkiewicz, Krystian Zębala, Orestes Stachowiak, Adriana Bosak, Ewa Kijak - uczestnicy II etapu reginalnego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)


1992/1993

  • Wioletta Kowal - finalistka III etapu ogólnopolskiego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Katarzyna Zubik)


1991/1992

  • Anna Młynarczyk - finalistka III etapu ogólnopolskiego Olimpiady Języka Niemieckiego (opiekun mgr Olga Cupiał)