BANERWYNIKIMATURY

Sukcesy

Drukuj

Geografia

2010/2011
  • Martyna Badera (Ic) - II etap Olimpiady Geograficznej (opiekun: mgr T. Dulias)
  • I miejsce dla zespołu dziewcząt w miejskich Biegach na Orientację (opiekunowie: mgr T. Dulias, mgr W .Dulias)
  • I miejsce dla zespołu dziewcząt w regionalnych Biegach na Orientację (opiekunowie: mgr T. Dulias, mgr W .Dulias)
  • VI miejsce dla zespołu dziewcząt w wojewódzkich Biegach na Orientację (opiekunowie: mgr T. Dulias, mgr W .Dulias)
  • Magdalena Marchewka (IIa)- V miejsce w Biegach na Orientację (opiekunowie: mgr T. Dulias, mgr W .Dulias)

2009/2010
  • Izabela Gruca (IIf) – II etap Olimpiady Geograficznej (opiekun: mgr T. Dulias)
  • Paweł Krawczyk, Rafał Balicki, Marcin Ćwikła, Adrian Śliwiński, Paweł Brzezoń – I miejsce w regionie w „Biegach na orientację” chłopców, finał wojewódzki (opiekun: mgr T. Dulias, mgr W. Dulias)
  • Oliwia Okoń, Nina Ślęzak, Aleksandra Kidoń, Ewa Bartczak, Magdalena Marchewka – II miejsce w regionie w „Biegach na orientację” dziewcząt, półfinał wojewódzki (opiekun: mgr T. Dulias, mgr W. Dulias)
  • VI miejsce w Finale Licealiady Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego w biegu na orientację chłopców (opiekun: mgr T. Dulias, mgr W. Dulias)

2006/2007
  • V miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Regionie
  • „Terroryzm i konflikty jako zagrożenia współczesnego świata”, IV miejsce w Miejskim Konkursie Geograficznym, opiekun: mgr T. Dulias
  • „Terroryzm i konflikty jako zagrożenia współczesnego świata”, V miejsce w Miejskim Konkursie Geograficznym, opiekun: mgr M. Dydak

2003/2004
  • Paulina Haja, Anna Marek, Katarzyna Bożek – 3 miejsce w Miejskim Konkursie Krajoznawczym „Atrakcje Przyrodnicze i Turystyczne Dąbrowy Górniczej” - mgr Tadeusz Dulias
  • Udział uczniów w finale wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu z geografii pt. "Skandynawia - daleka czy bliska?" - mgr Magdalena Dydak

2002/2003
  • Anna Pacholska – 2 miejsce na etapie oddziałowym w Młodzieżowym Ogólnopolskim Konkursie Krajoznawczym PTTK – mgr Tadeusz Dulias

1998/1999
  • Sylwia Bochenek - uczestniczka II etapu regionalnego Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej

1996/1997
  • Bartosz Dryjski - uczestnik II etapu regionalnego Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej
  • Marta Fugat - uczestniczka II etapu regionalnego Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej
  • Iwona Wąsek - uczstniczka II etapu regionalnego Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej

1993/1994
  • Krystian Zębala - uczestnik II etapu regionalnego Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej

1992/1993
  • Łukasz Grądkiewicz - laureat III etapu ogólnopolskiego Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej

1991/1992
  • Magdalena Zarychta - uczestniczka II etapu regionalnego Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej
  • Agnieszka Czopik - uczestniczka II etapu regionalnego Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej