BANER3

2017/2018

• Jakub Plutecki (IIIc) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny (opiekun - mgr E. Szczepańczyk)
  • Natalia Trzeciak (Ic) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny (opiekun - mgr E. Szczepańczyk)
  • Natalia Trzeciak (Ic) - I miejsce w XV Dąbrowskim Konkursie Matematycznym pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty dla uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych (opiekun - mgr E. Szczepańczyk)

2015/2016

• Kl. Ic - III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „ Matematyka Bez Granic” w regionie wschodnio – śląskim (opiekun - mgr E. Szczepańczyk)
  • Jakub Plutecki (Ic) -  wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny (opiekun - mgr E. Szczepańczyk)
  • Jakub Plutecki (Ic) – II miejsce W XIII Dąbrowskim Konkursie Matematycznym pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty (opiekun - mgr E. Szczepańczyk)

2013/2014

• Jan Tabacki (Ic) - finalista i zdobywca wyróżnienia za najciekawszą według uczestników prezentację pracy podczas finału XXXI Ogólnopolskiego  Sejmiku Matematyków (opiekun: mgr  E. Szczepańczyk)
  • Bartłomiej Zięba (Ic) - wyróżnienie w XXXI Ogólnopolskim Sejmiku Matematyków (opiekun: mgr E. Szczepańczyk)
  • klasa Ic  - II miejsce w regionie wschodniośląskim w Międzynarodowym Konkursie „Matematyka bez granic” (opiekun: mgr E. Szczepańczyk)

2012/2013

• Maciej Wróbel (Ib) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2013" (opiekun mgr M. Olesińska-Jopek)

2011/2012

• Dominik Kielanowicz (IIIc) – II etap Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” (opiekun: mgr E.Szczepańczyk)

2010/2011

• klasa Ic – IV miejsce w regionie w Międzynarodowym Konkursie Matematyka bez granic (opiekun: mgr E. Szczepańczyk)
  • Karolina Pilarz (Ic) – IV miejsce w Dąbrowskim Konkursie Matematycznym pod patronatem Kuratora Oświaty (opiekun: mgr E. Szczepańczyk)
  • Dominik Kielanowicz (IIc) – III miejsce w miejskim konkursie matematycznym Matematyk Roku 2011 (opiekun: mgr E. Szczepańczyk)
  • Tomasz Tokarski (IIa), Adam Nackowski (IIIc), Adrian Krawczyk (IIIc) - 3 wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny (opiekun mgr Z. Pietrasińska)

2009/2010

• Tomasz Tokarski (Ia) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” (region katowicki)(opiekun: mgr Z. Pietrasińska)
  • Klasa Ic – VIII miejsce w regionie wschodnio- śląskim w konkursie „Matematyka bez granic” (opiekun: mgr E. Szczepańczyk)
  • Adam Nackowski  (IIc)– II miejsce w X Miejskim Konkursie o tytuł Matematyka Roku 2010 miasta Dąbrowa Górnicza (opiekun: mgr B. Bilkiewicz)

2007/2008

• Krzysztof Molęda (IIIc) - 3 lokata (9 miejsce w województwie, a 75 w kraju) w Ogólnopolskim Alfiku Matematycznym (opiekun: mgr Z. Pietrasińska)
  • Mateusz Jura (IIc) - wyróżnienie II stopnia, I miejsce w powiecie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” (opiekun: mgr M. Porębska)
  • Mateusz Jura (IIc) - III miejsce w konkursie Matematyk Roku (opiekun: mgr M. Porębska)

2006/2007

• Piotr Maliszewski kl Ic - wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”, opiekun: mgr J. Kłoda
  • Krzysztof Molęda kl IIc, Kamil Budzyński kl IIc- wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”, opiekun: mgr Z. Pietrasińska

2005/2006

• Krzysztof Molęda - II lokata w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Matematyczny 2005"
    Diana Lelonek - II lokata
    Anita Cader - III lokata
    Marek Szpat - III lokata
  • Kamil Budzyński, Krzysztof Molęda - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny"

2000/2001

• Jacek Pluciński - uczestnik finału XXIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego; opiekun mgr Zygmunt Tyc

1996/1997

• Marjusz Kucharczyk - Dobre wyniki w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Europejski" (opiekun mgr Zofia Pietrasińska)
  • Łukasz Zapart - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Europejski" (opiekun mgr Zofia Pietrasińska)

1995/1996

• Monika Gurgul - I miejsce w XXI Wojewódzkim Konkursie Matemetycznym (opiekun mgr Zygmunt Tyc)

1994/1995

• Grzegorz Liszaj - VII miejsce w XXV Wojewódzkim Konkursie Matematycznym (opiekun mgr Zygmunt Tyc)

1991/1992

• Dominik Sołtysik - XIII miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym (opiekun mgr Zofia Pietrasińska)