BANERWYNIKIMATURY

Sukcesy

Drukuj

Język francuski

2016/2017

  • Zuzanna Bogdziun (II b) – I miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Języków Romańskich (opiekun: E. Tyburska)

2015/2016

  • Adrian Bajek (II b) – III miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Języków Romańskich (opiekun: E. Fryżlewicz)

2014/2015

  • Paweł Charaziński - I miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Języków Romańskich
  • Paweł Charaziński - Udział w rejonowym etapie 38. Olimpiady Języka Francuskiego

2013/2014

  • Urszula Domżalska - Udział w rejonowym etapie 37. Olimpiady Języka Francuskiego
  • Magdalena Pękala - Udział w rejonowym etapie 37. Olimpiady Języka Francuskiego

2012/2013

  • Olga Grzebinoga (IIId) –IV miejsce w Konkursie Języka Francuskiego w KJO Politechniki Śląskiej w Gliwicach (opiekun mgr E. Kijowska-Kita)
  • Maja Bochenek (IIId) –III miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Języków Romańskich (opiekun mgr E. Kijowska-Kita)


2011/2012

  • wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Języków Obcych „Niezwyczajni sportowcy, zwyczajni ludzie” – uczniowie klas I, II, III (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)
  • Barbara Koźbiał (IIIf) – II miejsce na Festiwali Języków Obcych w kategorii album (opiekun: mgr E. Kijowska-Kita)


2010/2011

  • Barbara Koźbiał (IIf), Katarzyna Szykuła, Jessika Bąk – I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Języków Obcych (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)
  • Olga Grzebinoga (Id) – III miejsce w V Edycji Konkursu Francuskojęzycznego „Śladami Marii Skłodowskiej- Curie. Wędrówka po Paryżu” (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)
  • Ewa Wylon (Id) – III miejsce w V Edycji Konkursu Francuskojęzycznego „Sladami Marii Skłodowskiej- Curie. Wędrówka po Paryżu” (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)
  • Olga Grzebinoga (Id)- II miejsce w I regionalnym Konkursie Języków Romańskich (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)
  • Olga Grzebinoga (Id)- III miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Mon Randez- sous Avec Marie Skłodowska- Curie (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)
  • Ewa Wylon (Id) – wyróżnienie w Festiwalu Nauki 2011 w dyktandzie z języka francuskiego (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)


2009/2010

  • Eliza Brzozowska (IId) – I miejsce w dyktandzie w języku francuskim na poziomie początkujacym (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)


2008/2009

  • Weronika Skalska – III miejsce w Konkursie Piosenki Francuskiej w Gliwicach (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)


2007/2008

  • Magdalena Wysocka (IIId), Karolina Graczyk (IIId) – II etap Olimpiady Języka Francuskiego (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)
  • Magdalena Wysocka (IIId) – I miejsce w Konkursie Języka Francuskiego II NKJO (etap regionalny) (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)
  • Karolina Graczyk (IIId)- II miejsce w Konkursie Języka Francuskiego II NKJO (etap regionalny) (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)
  • Karolina Boryka (IIId) – wyróżnienie w Konkursie Języka Francuskiego II NKJO (etap regionalny) (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)
  • Magdalena Wysocka (IIId) – II miejsce w Konkursie Języka Francuskiego w Gliwicach (etap regionalny) (opiekun: mgr E. Kijowska- Kita)


2006/2007

  • Magdalena Wysocka, kl.IID – zakwalifikowana do II etapu XXX Olimpiady Języka Francuskiego, opiekun: mgr E.Kijowska-Kita


2005/2006

  • Lidia Chrzanowska - III miejsce w Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej - opiekun mgr Ewa Kijowska-Kita


2000/2001

  • Katarzyna Rafalik, Ewa Waśniewska, Wdyta Bojda, Marlena Kula, Justyna Czernik - uczestniczki II etapu regionalnego Olimpiady Języka Francuskiego (opiekun mgr Anna Dziechciarz)


1999/2000

  • Katarzyna Rafalik - uczestniczka II etapu regionalnego Olimpiady Języka Francuskiego (opiekun mgr Anna Dziechciarz)


1998/1999

  • Katarzyna Cieplińska - uczestniczka II etapu regionalnego Olimpiady Języka Francuskiego (opiekun mgr Ewa Kijowska-Kita)


1997/1998

  • Monika Lędźwa - XIV miejsce II etapu regionalnego Olimpiady Języka Francuskiego (opiekun mgr Ewa Kijowska-Kita)


1996/1997

  • Katarzyna Grzesik - uczestniczka II etapu regionalnego (Olimpiady Języka Francuskiego opiekun mgr Ewa Kijowska-Kita)
  • Aleksandra Czop - uczestniczka II etapu regionalnego Olimpiady Języka Francuskiego (opiekun mgr Ewa Kijowska-Kita)
  • Marta Bojda - finalistka II etapu w III Konkursie Języka Francuskiego (opiekun mgr Anna Dziechciarz)