BANER3

Sukcesy

Drukuj

Chemia

2016/2017

  • Dawid Skok ( III d) - finalista XI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Uniwersytet Śląski Instytut Chemii (opiekun: mgr R. Gawrylik)

  • Drużyna w składzie Zuzanna Kuśnierz (III b) i Dawid Skok ( III d) - szóste miejsce w województwie śląskim   w  XI edycji Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach (opiekun: mgr R. Gawrylik, mgr J. Karcz)

2010/2011

  • Miłosz Kozłowski (IIIe) – wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym (opiekun: mgr R. Gawrylik)

  • Magdalena Omasta (IIIe), Anna Pięta (IIIe)- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym (opiekun: mgr R. Gawrylik)


2008/2009

  • Anna Zegan, Mateusz Jura – III miejsce w VIII Miejskim Konkursie Fizyczno- Chemicznym „Na początku był atom” (opiekun: mgr R. Gawrylik, mgr Cz. Pietrasiński)


2007/2008

  • Maciej Juśko (IIIe), Krzysztof Molęda (IIIc) – III miejsce w VI Miejskim Konkursie Fizyczno-Chemicznym „Polon?...Rad?...Hymn?!” (opiekunowie: mgr Cz. Pietrasiński, mgr R. Gawrylik)


2006/2007

  • Krzysztof Molęda kl II c - III miejsce w Miejskim Konkursie Fizyczno – Chemicznym „Atom – to takie proste”, opiekun: mgr Cz. Pietrasiński
  • Maciej Juśko kl II e - III miejsce w Miejskim Konkursie Fizyczno – Chemicznym „Atom – to takie proste”, opiekun: mgr R. Gawrylik


2005/2006

  • Izabela Finka i Damian Kosiński - II miejsce w IV Miejskim Konkursie Fizyczno-Chemicznym "Mechanika kwantowa bez tajemnic" - Opiekunowie: mgr Renata Gawrylik i mgr Violetta Strzelecka
  • Barbara Niklasińska, Sylwia Olton, Aleksandra Tabor - udział w Wojewódzkim Konkursie "Randka z chemią" dla klas pierwszych (opiekun mgr M. Paciej-Kusiak)


2004/2005

  • Izabela Finka i Damian Kosiński - II miejsce w III Miejskim Konkursie Fizyczno-Chemicznym "Atom - co to takiego?" - Opiekunowie: mgr Renata Gawrylik i mgr Violetta Strzelecka


1997/1998

  • Agnieszka Balcerzyk - II miejsce w II Konkursie Chemicznym Ponadpodstawowych Szkół Zagłębiowskich (opiekun mgr Jolanta Nędzyńska-Fudalej)
  • Edyta Dziadosz - VI miejsce w II Konkursie Chemicznym Ponadpodstawowych Szkół Zagłębiowskich (opiekun mgr Jolanta Nędzyńska-Fudalej)


1996/1997

  • Jarosław Fiut - III miejsce w I Konkursie Chemicznym dla Liceów Ogólnokształcących Zagłębia (opiekun mgr Jolanta Nędzyńska-Fudalej)
  • Jakub Górniak - VI miejsce w I Konkursie Chemicznym dla Liceów Ogólnokształcących Zagłębia (opiekun mgr Jolanta Nędzyńska-Fudalej)