BANER3

Podstawy przedsiębiorczości

2014/2015

• Liga Młodych Przedsiębiorców – II miejsce w  IV edycji projektu edukacyjnego dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, (opiekun: mgr M. Dydak)

2009/2010

• Kinga Ulańska (IIf) – II miejsce w konkursie „Lider młodej przedsiębiorczości- edukacja przedsiębiorcza młodzieży szkół ponadgimnazjalnych” (opiekun: mgr M. Dydak)
  • Igor Przegrałek (IIIe) – II miejsce w konkursie „Lider młodej przedsiębiorczości- edukacja przedsiębiorcza młodzieży szkół ponadgimnazjalnych” (opiekun: mgr M. Dydak)

2007/2008

• Krzysztof Molęda (IIIc) - Olimpiada Ekonomiczna – etap okręgowy (opiekun: mgr M. Dydak)
  • Łukasz Rutkowski (IIIc), Anna Wyłupek (IIIc), Aleksandra Łatka (IIIc), Krzysztof Molęda (IIIc), Kamil Budzyński (IIIc) - Lider Młodej Przedsiębiorczości- edukacja przedsiębiorcza młodzieży szkół ponadgimnazjalnych – I miejsce etap miejski (opiekun: mgr M. Dydak)
  • Agnieszka Bożęcka (Iib), Piotr Banasik (IIc), Katarzyna Morawiec (IIe), Daria Morys (IIe), Agnieszka Trojanowska (IIe) – I miejsce w Miejskim Konkursie Lider Młodej Przedsiębiorczości (opiekun: mgr M. Dydak)

2006/2007

• Zespół: Krzysztof Molęda, Agnieszka Kucaba, Kamil Budzyński, kl.IIC - 22 miejsce w kraju na ok.1900 zespołów, 6 miejsce w woj. śląskim na ok.250 zespołów w „Szkolnej internetowej grze giełdowej 5”, opiekun: mgr M.Dydak

2005/2006

• udział uczniów w ogólnopolskim konkursie pt. "Moje finanse z klasy do kasy" organizowany przy współudziale Narodowego Banku Polskiego, Fundacji Kronenberga, Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości i Gazety Wyborczej (opiekun mgr M. Dydak)