BANERWYNIKIMATURY

Sukcesy

Drukuj

Edukacja dla bezpieczeństwa / Przysposobienie obronne

2014/2015

  • Dąbrowska Liga Strzelecka – opiekun Grażyna Gabryel
    I miejsce drużynowo – dziewczęta Dagmara Socińska, Sokołowska Aleksandra, Pechta Karolina, Łącka Natalia, Kaczor Malwina  
    I miejsce indywidualnie- Soćińska Dagmara
    IV miejsce indywidualnie- Sokołowska Aleksandra
    I miejsce drużynowo – chłopcy Sadowski Daniel, Dulias Krzysztof, Tabacki Jan, Pozlewicz Radosław, Gładysz Jakub
    I miejsce indywidualnie – Sadowski Daniel
    II miejsce indywidualnie – Dulias Krzysztof
    III  miejsce indywidualnie – Gładysz Jakub

2013/2014

  • IV miejsce  Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia – Michalina Kozłowska – etap rejonowy -  opiekun Grażyna Gabryel
  • III miejsce - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – Porc Wojciech -  opiekun Grażyna Gabryel
  • Dąbrowska Liga Strzelecka – opiekun Grażyna Gabryel
    I miejsce drużynowo – dziewczęta Ada Gruszczyńska, Anna Jasińska, Anna Szpadel, Dagmara Socińska, Sokołowska Aleksandra  
    I miejsce indywidualnie - Ada Gruszczyńska
    II miejsce indywidualnie – Anna Szpadel
    III miejsce indywidualnie – Anna Jasińska
    II miejsce drużynowo – chłopcy Sadowski Daniel, Dulias Krzysztof, Tabacki Jan, Pacek Mateusz, Lechowski Dawid, Pozlewicz Radosław
    III miejsce indywidualnie – Sadowski Daniel

2012/2013

  • Dąbrowska Liga Strzelecka – opiekun Grażyna Gabryel
    I  miejsce drużynowo – dziewczęta Ada Gruszczyńska, Anna Jasińska, Anna Szpadel, Badera Martyna  
    I miejsce indywidualnie- Ada Gruszczyńska
    II miejsce indywidualnie – Anna Szpadel
    III miejsce indywidualnie – Anna Jasińska

2008/2009

  • III miejsce w XVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (opiekun: mgr Firek)
  • III miejsce w Dąbrowskiej Lidze Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych (kategoria drużynowa dziewcząt) (opiekun: mgr G. Gabryel)
  • II miejsce w miejskich zawodach strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2009” w kategorii drużynowej chłopców (opiekun: mgr G. Gabryel)
  • II miejsce w miejskich zawodach strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2009” w kategorii drużynowej dziewcząt (opiekun: mgr G. Gabryel)

2007/2008

  • Anna Zegan (IIe) – V miejsce w Olimpiadzie zdrowego stylu życia „Eskulapiada” (opiekun: mgr A Firek)
  • Kaja Bączyk (IIc), Przemysław Sytryk (IIe), Mateusz Zachariasz (Ia), Malwina Kopczyńska (IIIe), Martyna Nobis (Ib) – V miejsce w etapie rejonowym Mistrzostw Pierwszej Pomocy organizowanych przez PCK Sosnowiec (opiekun: mgr A Firek)
  • II miejsce dla V Liceum Ogólnokształcącego w zawodach sportowo-obronnych „Sprawni jak żołnierze” (kategoria: chłopcy)