BANER3

Sukcesy

Drukuj

Sport

2017/2018

  • I miejsce we współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych (dziewczyny) w Dąbrowie Górniczej w roku szkolnym 2016/2017r. (mgr W. Dulias)

2016/2017

  • Pływanie – opiekun; Marta Budzowska, Włodzimierz Dulias
    zawody miejskie:

    III miejsce- drużyna dziewcząt
    Skład drużyny:
    Dąbrowska Daria, Łojewska Aleksandra, Łakomik Zuzanna, Rynkowska Weronika, Olszewska Katarzyna, Simsak Klaudia, Grębosz Marta, Matusiak Marta
    III miejsce- drużyna chłopców
    Skład drużyny:
    Waliczek Jakub, Śliwa Patryk, Zandecki Krzysztof, Berezka Piotr, Wolski Tomasz, Siwiec Michał, Plutecki Jakub, Cisowski Błażej, Berezka Adam, Janicki Bartosz
  • Tenis stołowy – opiekun: Włodzimierz Dulias
    zawody miejskie:
    I miejsce - drużyna dziewcząt
    zawody rejonowe:
    III miejsce – drużyna dziewcząt

    Skład drużyny:
    Andrejczuk Alicja, Dziwosz Natalia, Francikowska Joanna
  • Szkolna Liga LA - opiekun: Włodzimierz Dulias
    zawody miejskie:
    II miejsce -- drużyna dziewcząt

    zawody rejonowe:
    II miejsce-- drużyna dziewcząt

    Skład drużyny:
    Miszczak Katarzyna, Kozon Paulina, Dziwosz Natalia, Chmiest Natalia, Ryndak Wiktoria, Sroczyńska Weronika, Szkudlarek Julia, Łojewska Aleksandra, Olesińska Magdalena, Antosik Natalia
  • Biegi przełajowe - opiekun: Włodzimierz Dulias
    zawody miejskie:
    II miejsce – drużyna dziewcząt
    zawody rejonowe:
    II miejsce – drużyna dziewcząt
    Skład drużyny:
    Ryndak Wiktoria, Faustman Kinga, Jędryka Nadia, Pośpiech Natalia, Olesińska Magdalena, Simsak Klaudia, Dąbrowska Daria, Sadzińska Balbina, Prusakowska Karolina
  • Badminton – opiekun Grażyna Gabryel
    zawody miejskie:
    III miejsce – drużyna dziewcząt
    Skład drużyny:
    Olesińska Magdalena, Micuła Iwona, Czajkowska Marta
  • Dąbrowska Liga Strzelecka – opiekun Grażyna Gabryel
    zawody miejskie:
    I miejsce – drużyna chłopców
    Skład drużyny:
    Gurawski Adam, Sadowski Daniel, Sukiennik Jakub, Gajewski Igor, Wysługowski Hubert
    zawody miejskie:
    II miejsce – indywidualnie: Sukiennik Jakub
    III miejsce - indywidualnie: Gurawski Adam
  • Dąbrowska Liga Strzelecka – opiekun Grażyna Gabryel
    zawody miejskie:
    II miejsce – drużyna dziewcząt
    Skład drużyny:
    Białas Magdalena, Kudełka Maria, Prusakowska Anna, Trząska Patrycja, Francikowska Joanna
    zawody miejskie:
    III miejsce – indywidualnie: Magdalena Białas

2015/2016

  • „Srebrne Muszkiety „ - opiekun:  Grażyna Gabryel
    Zawody miejskie:
    I miejsce –drużyna chłopców
    II miejsce –drużyna dziewcząt
    Zawody wojewódzkie:
    III miejsce drużynowo - Sadowski Daniel, Gładysz Jakub, Tabacki Jan, Gurawski Adam
  • Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzież zapobiega pożarom – Siewierz -opiekun: Grażyna Gabryel
    Finał wojewódzki - Patryk Pastuszka
  • Wojewódzka Olimpiada  Zdrowe Żywienie
    Finał wojewódzki – Anna Dyszy
  • Regionalny Konkurs Ratownictwo Przedmedyczne – Sosnowiec -opiekun: Grażyna Gabryel
    V miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Dąbrowy o Puchar Prezydenta Miasta – Turniej pożarniczy -opiekun; Grażyna Gabryel
    I miejsce - Pastuszka Patryk
  • XIX miejsce chłopców  o puchar Sląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach we  współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych
  • Bieg na orientacje - opiekun: Włodzimierz Dulias, Tadeusz Dulias
    Zawody miejskie:
    I miejsce indywidualnie -  Krzysztof Dulias
    II miejsce indywidualnie - Wojciech Wójcik
    III miejsce indywidualnie -  Dominik Gomułka
    Zawody wojewódzkie:
    IV  miejsce drużynowo - Krzysztof Dulias, Dominik Gomułka, Piotr Nowak
    VI miejsce dziewcząt – Prusakowska Karolina , Dąbrowska Daria, Stefanów Kinga, Rynkowska  Weronika
  • Tenis stołowy - opiekun: Włodzimierz Dulias
    Zawody miejskie:
    III miejsce drużynowo – chłopcy
  • Sztafetowe biegi przełajowe – opiekun: Włodzimierz Dulias
    Zawody miejskie:
    III  miejsce drużynowo dziewczęta
    Zawody wojewódzkie:
    V miejsce dziewczęta
  • Dąbrowska Liga Strzelecka – opiekun: Grażyna Gabryel
    Zawody miejskie:
    I miejsce chłopcy
    I miejsce dziewczęta
    I miejsce indywidualnie- Adam Gurawski
    III miejsce indywidualnie – Karolina Pechta
  • Orientacja sportowa – opiekun: Tadeusz Dulias, Włodzimierz  Dulias
    Zawody miejskie:
    I miejsce – drużyna dziewcząt
    I miejsce – drużyna chłopców
    Zawody regionalne:
    I miejsce – drużyna dziewcząt
    I miejsce – drużyna chłopców
  • Piłka ręczna – opiekun: Robert Strumiński
    Zawody miejskie:
    I miejsce - dziewczęta
    Zawody regionalne:
    III miejsce – dziewczęta
  • Siatkówka – opiekun: Włodzimierz Dulias
    Zawody miejskie:
    IV miejsce – chłopcy
    IV miejsce – dziewczęta
  • Koszykówka – opiekun: Włodzimierz Dulias
    III miejsce – dziewczęta

2014/2015

  • XIII miejsce w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół Ponadgimnazjalnych - chłopców o Puchar  Śląskiego Kuratora Oświaty
  • Srebrne Muszkiety - opiekun: Grażyna Gabryel
    Zawody miejskie
    I miejsce drużynowo dziewczęta :  Dagmara  Socińska, Aleksandra Sokołowska, Pechta Karolina, Kaczor Malwina, Łącka Natalia.
    I miejsce indywidualnie dziewcząt: Dagmara Socińska
    II miejsce indywidualnie dziewcząt: Aleksandra Sokołowska
    I miejsce drużynowo chłopcy : Sadowski Daniel, Dulias Krzysztof,  Pozlewicz Radosław, Tabacki Jan, Gładysz Jakub.
    I miejsce indywidualnie: Sadowski Damian
    II miejsce indywidualnie: Dulias Krzysztof
    III miejsce indywidualnie: Gładysz Jakub
    Zawody rejonowe
    II miejsce drużynowo dziewczęta : Dagmara  Socińska, Aleksandra Sokołowska, Pechta Karolina, Kaczor Malwina, Łącka Natalia.
    II miejsce drużynowo chłopcy : Sadowski Daniel, Dulias Krzysztof,  Pozlewicz Radosław, Tabacki Jan, Gładysz Jakub.
    Zawody wojewódzkie
    VI miejsce drużynowo dziewczęta : Dagmara  Socińska, Aleksandra Sokołowska, Pechta Karolina, Kaczor Malwina, Łącka Natalia.
    IV miejsce drużynowo chłopcy : Sadowski Daniel, Dulias Krzysztof,  Pozlewicz Radosław, Tabacki Jan, Gładysz Jakub.
  • Piłka ręczna dziewczęta i chłopcy – opiekun: Robert Strumiński
    Zawody miejskie
    II miejsce  dziewczęta
    II miejsce chłopcy    
    Zawody rejonowe
    III miejsce dziewczęta
    III miejsce chłopcy
  • Pływanie – opiekun Robert Strumiński
    Zawody miejskie
    II miejsce  chłopcy
  • Biegi na orientację – opiekun: Tadeusz Dulias
    Zawody miejskie/ rejonowe
    I miejsce drużynowo chłopcy: Wójcik Wojciech, Wróbel Maciej, Ruszkiewicz Szymon, Gomułka Dominik.  
    Zawody wojewódzkie
    III miejsce drużynowo chłopcy:  Wójcik Wojciech, Wróbel Maciej, Ruszkiewicz Szymon, Gomułka Dominik. 

2013/2014

  • Srebrne Muszkiety - opiekun: Grażyna Gabryel
    Zawody miejskie
    I miejsce drużynowo dziewczęta : Ada Gruszczyńska, Anna Jasińska, Anna Szpadel, Dagmara  Socińska, Aleksandra Sokołowska
    I miejsce indywidualnie dziewcząt: Ada Gruszczyńska
    II miejsce indywidualnie dziewcząt: Anna Szpadel
    III miejsce indywidualnie dziewcząt: Anna Jasińska
    I miejsce drużynowo chłopcy : Sadowski Daniel, Dulias Krzysztof, Pacek Mateusz, Lechowski Dawid, Pozlewicz Radosław.
    II miejsce indywidualnie chłopcy - Dulias Krzysztof
    Zawody rejonowe:
    I  miejsce drużynowo dziewczęta : Ada Gruszczyńska, Anna Jasińska, Anna Szpadel, Dagmara Socińska, Aleksandra Sokołowska
    I miejsce indywidualnie dziewcząt: Ada Gruszczyńska
    II miejsce indywidualnie dziewcząt: Anna Szpadel
    III miejsce indywidualnie dziewcząt: Anna Jasińska
    Zawody wojewódzkie:
    II miejsce drużynowo dziewczęta: Ada Gruszczyńska, Anna Jasińska, Szpadel, Anna, Badera Martyna
    II  miejsce indywidualnie dziewcząt:  Ada Gruszczyńska
  • Piłka ręczna  dziewczęta i chłopcy – opiekun: Robert Strumiński
    Zawody miejskie
    I miejsce  dziewczęta
    III miejsce chłopcy    
    Zawody rejonowe
    III miejsce dziewczęta
  • Pływanie – opiekun Robert Strumiński
    Zawody miejskie
    II  miejsce  dziewczęta
  • Piłka nożna – opiekun Robert Strumiński
    III miejsce chłopcy
  • Biegi na orientację – opiekun: Tadeusz Dulias
    Zawody miejskie/ rejonowe
    I miejsce drużynowo chłopcy:  Filipek Michał, Wróbel Maciej, Harciarek Artur, Zięba Miłosz

2012/2013

  • XI miejsce w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty
  • Srebrne Muszkiety – opiekun: Grażyna Gabryel
    Zawody miejskie
    I miejsce drużynowo dziewczęta : Ada Gruszczyńska, Anna Jasińska, Szpadel Anna, Badera Martyna
    Zawody rejonowe:
    I miejsce drużynowo dziewczęta : Ada Gruszczyńska, Anna Jasińska, Szpadel Anna, Badera Martyna
    Zawody wojewódzkie:
    III miejsce drużynowo dziewczęta : Ada Gruszczyńska, Anna Jasińska, Szpadel Anna, Badera Martyna
    III miejsce indywidualnie dziewcząt: Ada  Gruszczyńska
  • Biegi na orientację – opiekun: Tadeusz Dulias
    Zawody miejskie/ rejonowe
    I miejsce drużynowo dziewczęta;  Bartnik Magdalena, Głodzińska Patrycja, Urbaś Karolina, Gruszka Katarzyna
    I miejsce drużynowo chłopcy:  Filipek Michał, Wróbel Maciej, Harciarek Artur, Zięba Miłosz
    Zawody wojewódzkie
    II miejsce drużynowo chłopcy:  Filipek Michał, Wróbel Maciej, Harciarek Artur, Zięba Miłosz
  • Drużyna w składzie: Filipek Michał (IIc), Wróbel Maciej (Ib), Harciarek Artur (II c), Zięba Miłosz (Ic) - II miejsce w Finale Wojewódzkiego Śląskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Biegu na Orientację szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalych (opiekun mgr T. Dulias)
  • Drużyna w składzie: Bartnik Magda (IIb), Głodzińska Patrycja (Ib), Urbaś Karolina (IIIc), Gruszka Katarzyna (Ib) - V miejsce w Finale Wojewódzkiego Śląskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Biegu na Orientację szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalych (opiekun mgr T. Dulias)
  • Ada Gruszczyńska – IV miejsce w LII Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O srebrne Muszkiety - 2013” (opiekun mgr G. Gabryel)
  • Anna Jasińska – V miejsce w LII Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O srebrne Muszkiety - 2013” (opiekun mgr G. Gabryel)
  • Drużyna w składzie: Ada Gruszczyńska, Anna Jasińska, Martyna Badera - II miejsce w LII Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich „O srebrne Muszkiety - 2013” (opiekun mgr G. Gabryel)


2011/2012

  • Jakub Jasiński - III miejsce w Mistrzostwach Polski w Karate w konkurencji kumite ind. juniorów - 72kg (19.11.2011)
  • Jakub Jasiński - I miejsce w World Championships we Włoszech - Marina Di Carrara (28-30.10.2011)
  • Martyna Badera, Agnieszka Konieczna, Klaudia Kocel, Kamila Tomaszewska, Weronika Janeczek, Anna Szpadel, Joanna Kal – II miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Strzeleckiej (opiekun: mgr G.Gabryel)
  • Martyna Badera (IIc) – IV miejsce indywidualnie w Szkolnej Lidze Strzeleckiej (opiekun: mgr G.Gabryel)
  • Mateusz Pacek, Mateusz Kilian, Jarosław Harążka, Filip Jasica, Konrad Czekaj - II miejsce drużynowo w Szkolnej Lidze Strzeleckiej (opiekun: mgr G.Gabryel)
  • Mateusz Pacek (Ic) – III miejsce indywidualnie w Szkolnej Lidze Strzeleckiej (opiekun: mgr G.Gabryel)
  • Katarzyna Małota (IIb) , Aneta Cieślikowska, Martyna Słowińska (IIc), Anna Jasińska (Id) – III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt (opiekun: mgr G.Gabryel, mgr R.Strumiński)
  • Katarzyna Małota (IIb), Aneta Cieślikowska, Martyna Słowińska (IIc), Anna Jasińska (Id) – III miejsce w Miejskich Igrzyskach Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt (opiekun: mgr G.Gabryel)
  • Magdalena Wójcik (Id) – II miejsce w XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie „ Promocji Zdrowego Stylu Życia” (opiekun: mgr G.Gabryel)
  • Paweł Czapla (Ic) – II miejsce w XI Międzynarodowym Turnieju Bokserskim – kategoria Kadet
  • Paweł Czapla (Ic) – III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Jerzego Krasnożona w Knurowie – kategoria Kadet
  • Michał Gaj (Ic) – III miejsce w zawodach żeglarskich w Hongkongu
  • Sonia Szkriba, Anna Jasińska, Nina Ślęzak, Magdalena Wróbel, Dominika Kardynał, Kinga Chmiel, Aleksandra Grolik, Regina Kołbuk, Ada Gruszczyńska, Urszula Domżalska, Aleksandra Geniusz, Sara Trościańczyk III miejsce drużynowo w Piłce Siatkowej Dziewcząt (opiekun: mgr A. Daniel)


2009/2010

  • Maciej Krężel (IIIf) – 8 miejsce w slalomie alpejskim X Paraolimpiadzie Zimowej w Vancouver
  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady, IV miejsce w Finale Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt- kapitan Sara Strumińska (opiekun: mgr R. Strumiński)
  • III miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady w piłce ręcznej chłopców- kapitan Grzegorz Wałek (opiekun: mgr R. Strumiński)
  • I miejsce w rozgrywkach rejonowych w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców- kapitan Grzegorz Wałek - (opiekun: mgr R. Strumiński)
  • IV miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy w tenisie stołowym dziewcząt (etap miejski) - (opiekun: R. Żurek)
  • II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy w lekkiej atletyce dziewcząt (etap miejski) - (opiekun: G. Gabryel, W. Dulias)
  • III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy w lekkiej atletyce dziewcząt (etap rejonowy) - (opiekun: G. Gabryel, W. Dulias)
  • II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy w biegach przełajowych dziewcząt (etap miejski) - (opiekun: G. Gabryel, W. Dulias)
  • III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy w biegach przełajowych dziewcząt (etap rejonowy) - (opiekun: G. Gabryel, W. Dulias)
  • Justyna Leks- V miejsce w Dąbrowskiej Lidze Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii indywidualnej dziewcząt


2008/2009

  • III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Piłki Ręcznej Chłopców Licealiada 2008/ 2009 (opiekun: mgr M. Stiebal)
  • I miejsce w eliminacjach rejonowych XXXIV Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych (opiekun: mgr W. Dulias)
  • I miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej Szkół Ponadgimnazjalnych Piłki Ręcznej Dziewcząt (opiekun: mgr M. Siebal)
  • I miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej Szkół Ponadgimnazjalnych Piłki Ręcznej Chłopców (opiekun: mgr M. Stiebal)
  • I miejsce w Zawodach Rejonowych Piłki Ręcznej Chłopców (opiekun: mgr M. Stiebal)
  • Maciej Krężel – III miejsce w Gran Prix Polski w Pływaniu o Puchar Prezesa Komitetu Paraolimpijskiego w grupie wiekowej „S”
  • III miejsce w Zawodach Rejonowych Licealnej Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt (opiekun: mgr W. Dulias)
  • Maciej Krężel – Nagroda Burmistrza „Pierścień Saturna” w kategorii sportowiec roku
  • Maciej Krężel – Wicemistrz Polski w Kombinacji Alpejskiej w kategorii niewidzących i niedowidzących w Międzyszkolnych Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim Niepełnosprawnych
  • Maciej Krężel – I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Pływaniu w ramach Olimpiada Roku na dystansie 50 m stylem dowolnym
  • III miejsce w IX Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora ZSO nr 2 (opiekun: mgr W. Dulias)
  • III miejsce w II Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Kanclerz Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego Dąbrowie Górniczej (opiekun: mgr W. Dulias)
  • II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej dziewcząt (opiekun: mgr W. Dulias)
  • III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców (opiekun: mgr R. Żurek)
  • II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce dziewcząt (opiekun: mgr G. Gabryel)
  • IV miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce chłopców (opiekun: mgr G. Gabryel)
  • II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej „Sprawni jak żołnierze” – kategoria chłopców (opiekun: mgr G. Gabryel)
  • I miejsce w miejskim etapie „Biegów na orientacje” – kategoria chłopcy (opiekun: mgr W. Dulias)
  • I miejsce w miejskim etapie „Biegów na orientacje” – kategoria dziewcząt (opiekun: mgr W. Dulias)
  • Maciej Krężel – II miejsce w Integracyjnych Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzieży – dystans 100 m stylem dowolnym
  • Maciej Krężel – II miejsce w Integracyjnych Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzieży – dystans 50 m stylem dowolnym
  • Maciej Krężel – I miejsce w Integracyjnych Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzieży – dystans 100 m stylem klasycznym

2007/2008

  • Paulina Bryła (IIIa), Angelika Dzięgiel (IIIa), Wioleta Żukocińska (IIf), Joanna Czura (IId), Artur Szumniak (Ic), Dawid Kaszyński (IIf) - I miejsce w eliminacjach rejonowych XXXIII Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Artystycznych, zakwalifikowani do następnego etapu (zespoły taneczne) ( opiekun: mgr W. Dulias)

2006/2007

  • II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w pływaniu szkół ponadgimnazjalnych w klasyfikacji generalnej mężczyzn, opiekun: mgr W. Dulias
  • II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w pływaniu szkół ponadgimnazjalnych w klasyfikacji generalnej kobiet, opiekun: mgr M. Wójtowicz
  • I miejsce w Finale Licealiady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w piłce ręcznej chłopców, opiekun: mgr R. Strumiński
  • II miejsce w Miejskich Zawodach Strzeleckich „Strzeleckich srebrne muszkiety 2007” w kategorii drużynowej dziewcząt, opiekun: mgr G. Gabryel
  • II miejsce w Miejskich Zawodach Strzeleckich „Strzeleckich srebrne muszkiety 2007” w kategorii drużynowej chłopców, opiekun: mgr G. Gabryel
  • II miejsce w Zawodach Sportowo – Obronnych „Sprawni jak żołnierze” w kategorii drużynowej chłopców, opiekun: mgr W. Dulias
  • III miejsce w Zawodach Sportowo – Obronnych „Sprawni jak żołnierze” w kategorii drużynowej dziewcząt, opiekun: mgr W. Dulias
  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Chłopców Licealiada 2006/2007, opiekun: mgr R. Strumiński
  • I miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2006/2007, opiekun: mgr R. Strumiński
  • VI miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym w kategorii chłopców, opiekun: mgr G. Gabryel
  • VI miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt, opiekun: mgr G. Gabryel
  • III miejsce w tenisie stołowym chłopców o Mistrzostwo Dąbrowy Górniczej szkół ponadgimnazjalnych, opiekun: G. Gabryel
  • Zespół męski 6 osobowy – III miejsce na szczeblu miejskim w biegach przełajowych, opiekun: mgr M.Wójtowicz, mgr G.Gabryel, mgr W.Dulias
  • Zespół żeński 6 osobowy – II miejsce na szczeblu miejskim i III miejsce w zawodach rejonowych w biegach przełajowych, opiekun: mgr W.Dulias, mgr M.Wójtowicz, mgr G.Gabryel
  • Zespół męski 4 osobowy – III miejsce na szczeblu miejskim w tenisie stołowym, opiekun: mgr G.Gabryel
  • Zespół żeński 4 osobowy – III miejsce na szczeblu miejskim w tenisie stołowym, opiekun: mgr G.Gabryel
  • Zespół żeński 12 osobowy – II miejsce na szczeblu miejskim i III miejsce w zawodach rejonowych w lidze lekkoatletycznej, opiekun: mgr G.Gabryel
  • Zespół żeński 8 osobowy – awans do finału w koszykówce, opiekun: mgr W.Dulias
  • Zespół żeński 12 osobowy – awans do finału w siatkówce, opiekun: mgr W.Dulias

2005/2006

      W generalnej klasyfikacji sportowej szkół ponadgimnazjalnych w Dąbrowie Górniczej chłopcy zdobyli I miejsce, a dziewczęta III miejsce


Narciarstwo alpejskie

    • Paweł Choiński - I miejsce w Dąbrowie Górniczej
      Koszykówka chłopców
    • IV miejsce w Dąbrowie Górniczej
      Koszykówka dziewcząt
    • IV miejsce w Dąbrowie Górniczej
      Piłka siatkowa chłopców
    • II miejsce w Dąbrowie Górniczej
      Piłka siatkowa dziewcząt
    • III miejsce w Dąbrowie Górniczej
      Piłka ręczna chłopców
    • I miejsce w Dąbrowie Górniczej
    • I miejsce w rejonie
    • III miejsce w finale wojewódzkim

Piłka ręczna dziewcząt

    • IV miejsce w Dąbrowie Górniczej
    • Biegi na orientację

 

    • I miejsce w Dąbrowie Górniczej (chłopcy)
    • II miejsce w Dąbrowie Górniczej (dziewczęta)
    • IV miejsce w województwie (chłopcy)

"Srebrne muszkiety"

  • III miejsce w Dąbrowie Górniczej (kat. chłopców)
  • V miejsce w Dąbrowie Górniczej (kat. dziewcząt)
    "Sprawni jak żołnierze"
  • II miejsce w Dąbrowie Górniczej (kat. chłopców)
  • III miejsce w Dąbrowie Górniczej (kat. dziewcząt)
    Pływanie
  • II miejsce w Dąbrowie Górniczej - sztafeta dziewcząt
  • II miejsce w Dąbrowie Górniczej - sztafeta chłopców
  • II miejsce delfinem - Emil Strumiński
  • II miejsce stylem klasycznym - Małgorzata Dębska
  • IV miejsce stylem klasycznym - Barbara Kauzal
  • II miejsce stylem dowolnym - Karoline Kaźmierska
  • III miejsce stylem dowolnym - Anna Kulej
    W klasyfikacji ogólnej: II miejsce dziewczęta, III miejsce chłopcy
  • wyróżnienie w konkursie tańca "Roztańczona szkoła" dla zespołu cheerleaders oraz zespołu tańca nowoczesnego

2004/2005

Koszykówka dziewcząt

    • III miejsce w Dąbrowie Górniczej - opiekun Włodzimierz Dulias
      Koszykówka chłopców
    • I miejsce w Dąbrowie Górniczej
    • I miejsce w rejonie
    • II miejsce w 1/2 finału wojewódzkiego - opiekun Dariusz Nowak
      Piłka ręczna chłopców
    • I miejsce w Dąbrowie Górniczej
    • I miejsce w rejonie
    • 3 miejsce w 1/2 finału wojewódzkiego - opiekun Robert Strumiński
      Narciarstwo alpejskie
    • IV miejsce w Dąbrowie Górniczej (drużyna dziewcząt) -opiekun Włodzimierz Dulias
      Pływanie
    • II miejsce w Dąbrowie Górniczej (drużyna dziewcząt)
    • II miejsce (styl klasyczny) Małgorzata Dębska - opiekun Monika Wójtowicz
      Biegi przełajowe
    • III miejsce w Dąbrowie Górniczej
    • II miejsce w rejonie (drużyna dziewcząt) - opiekunowie: Włodziemierz Dulias, Monika Wójtowicz

Siatkówka dziewcząt

    • I miejsce w Dąbrowie Górniczej
    • III miejsce w rejonie - piekun Włodziemierz Dulias
    • "Sprawni jak żołnierze"

 

  • IV miejsce (drużyna dziewcząt)
  • IV miejsce (drużyna chłopców) - opiekun Robert Strumiński

2003/2004

Koszykówka dziewcząt

  • I miejsce w Dąbrowie Górniczej
  • I miejsce w rejonie
  • IV miejsce w finałach wojewódzkich - opiekun W. Dulias
    Koszykówka chłopców
  • II miejsce w Dąbrowie Górniczej
  • II miejsce w rejonie - opiekun Dariusz Nowak
    Siatkówka dziewcząt
  • III miejsce w Dąbrowie Górniczej - opiekun W. Dulias
    Piłka ręczna chłopców
  • I miejsce w Dąbrowie Górniczej
  • I miejsce w rejonie
  • II miejsce w finałach wojewódzkich - opiekun Robert Strumiński
    Narciarstwo alpejskie
  • I miejsce w Dąbrowie Górniczej - Hornik Adam
  • I miejsce w Dąbrowie Górniczej - Kiercz Magdalena
  • I miejsce drużynowo - opiekun W. Dulias
    Pływanie dziewcząt
  • III miejsce w Dąbrowie Górniczej - opiekun R. Strumiński
  • II miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół średnich w Dąbrowie Górniczej dziewcząt

2002/2003

Biegi przełajowe dziewcząt

  • I miejsce w Dąbrowie Górniczej
  • I miejsce w rejonie, udział w województwie śląskim - opiekun Włodzimierz Dulias
    Koszykówka dziewcząt
  • I miejsce w Dąbrowie Górniczej
  • I miejsce w rejonie
  • III miejsce w półfinałach wojewódzkich - opiekun W. Dulias
    Narciarstwo alepejskie chłopców i dziewcząt
  • I miejsce w Dąbrowie Górniczej - Hornik Adam
  • I miejsce w Dąbrowie Górniczej - Jaskólska Aleksandra
  • I miejsce drużynowo - opiekun W. Dulias
    Pływanie dziewcząt
  • II miejsce w Dąbrowie Górniczej - opiekun W. Dulias
    Siatkówka dziewcząt
  • III miejsce w Dąbrowie Górniczej
  • III miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół średnich w Dąbrowie Górniczej dziewcząt

2001/2002

  • III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Średnich; opiekun mgr Włodzimierz Dulias
  • II miejsce W Zawodach Rejonowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych kategoria dziewcząt; opiekunowie mgr Monika Wójtowicz i mgr Włodzimierz Dulias

2000/2001

  • II miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przłajowych Dziewcząt; opiekunowie mgr Włodzimierz Dulas i Tomasz Nita
  • III miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej Szkół Średnich w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt; opiekun mgr Włodzimierz Dulias i Tomasz Nita
  • Magdalena Kiercz, Aleksandra Jaskólska, Marzena Cydzik I miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy górniczej Szkół Ponadpodstawowych w Narciarstwie Alpejskim Dziewcząt drużynowo
  • Beata Wójtuś, Katarzyna Stępień, Magdalena Mazur, Dorota Mrozik, Magdalena Jarzyna, Karolina Laska, Justyna Wójcik, Daria Frączak, Sylwia Bem - I miejsce w Zawodach Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektorów CSiR; opiekun mgr Włodzimierz Dulias
  • Tomasz Malmiga - I miejsce w Halowym OTK Juniorów (gra pojedyncza)
  • Tomasz Malmiga - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów (gra pojedyncza)
  • Tomasz Malmiga - I miejsce w Halowych Mistrzostwach Regionu Śląskiego (gra pojedyncza)

1999/2000

  • II miejsce w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Dąbrowie Górniczej; opiekun mgr Włodzimierz Dulias
  • Magdalena Mazur, Beata Wojtuś, Katarzyna Stępień, Karolina Laska, Magdalena Jarzyna, Daria Frączak, Justyna Wójcik, Dorota Mrozik, Karolina Matuszek, Katarzyna Śliwińska - III miejsce w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Mistrzostwach Rejonowych w Dąbrowie Górniczej; opiekun mgr Włodzimierz Dulias Anna Szreniawa, Kamila Janus, Karolina Kozak, Barbara Szokało, Anna Jagodzińska, Justyna Kozakowska - I miejsce w Zawodach Pływackich o Mistrzostwo Dąbrowy Górniczej; opiekun mgr Włodzimierz Dulias
  • Anna Szreniawa - I miejsce w indywidualnych Zawodach o Mistrzostwo Dąbrowy Górniczej na dystansie 50 m stylem dowolnym; opiekun mgr Włodzimierz Dulias
  • Anna Jagodzińska - III miejsce w indywidualnych Zawodach o Mistrzostwo Dąbrowy Górniczej na dystansie 50 m stylem dowolnym; opiekun mgr Włodzimierz Dulias
  • Kamila Janus - IV miejsce w indywidualnych Zawodach o Mistrzostwo Dąbrowy Górniczej na dystansie 50 m stylem klasycznym; opiekun mgr Włodzimierz Dulias
  • Anna Jagodzińska, Katarzyna Rafalik, Magdalena Mazur, Joanna Wąsik, Edyta Kluszczyńska, Magdalena Wróblewska, Patrycja Kubat - III miejsce drużynowo w Przełajowych Biegach Rejonowych Dziewcząt; opiekunowie mgr Włodzimierz Dulias i Tomasz Nita
  • Tomasz Malmiga - I miejsce; tytuł Halowego Mistrza Regionu Śląskiego na rok 2000; Halowe Mistrzostwa Regionu Śląskiego w tenisie
  • Tomasz Malmiga - reprezentant kadry wojewódzkiej w VI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2000

1997/1998

  • Agnieszka Wójcik, Anna Bagińska, Wioletta Kłopotowska, Monika Żmuda, Katarzyna Białas, Marlena Regulska, Katarzyna Stępień - II miejsce w Piłce Koszykowej Dziewcząt w Dąbrowie Górniczej; opiekun mgr Włodzimierz Dulias

1996/1997

  • III miejsce w Rejonowych Biegach Przełajowych Dziewcząt; opikunowie mgr Włodzimierz Dulias i mgr Cezary Gąsior
  • III miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt; opiekun mgr Włodzimierz Dulias

1994/1995

  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Drużyny Chłopców z V LO; opiekun mgr Cezary Gąsior

1991/1992

  • Arkadiusz Wójcik - I miejsce w Zawodach Kajakowych - Jedynki; opiekun mgr Cezary Gąsior
  • Jakub Karoń - III miejsce w Zawodach Narciarskich o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej; opiekun mgr Cezary Gąsior