BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Napisali do nas, napisali o nas po premierze spektaklu "Dziwne przypadki"

Ewa Pawik .

prima sort mini

W imieniu szkolnej grupy teatralnej Prima Sort oraz własnym składam Państwu wyrazy najserdeczniejszych podziękowań za wszystkie słowa uznania i gratulacje kierowane przez Państwa do nas w różny sposób i w różnej formie: osobiście, drogą internetową i na piśmie. Cieszę się, że wspólnie nami przeżyli Państwo tę przygodę, której od stuleci patronuje Melpomena. Wiele zawdzięczamy scenie teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej i osobom, dla których jest ona miejscem artystycznej aktywności! Informacje po przedstawieniu premierowym ukazały się także między innymi na stronie Pałacu Kultury Zagłębia, portalu internetowym dabrowagornicza.naszemiasto.pl oraz w Dzienniku Zachodnim.  

Ewa Pawik – reżyser

dz mini