BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Wieczór w teatrze

Ewa Pawik .

W piątek 12 października 2018 roku młodzież naszej szkoły obejrzała w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu farsę pt. „Pomoc domowa” w reżyserii Pana Wojciecha Leśniaka.

 


Uczniowie skomentowali spektakl następującymi słowami: „Przedstawienie było dla nas dużym zaskoczeniem. Niezwykle zabawny scenariusz, świetna gra aktorska oraz miłe towarzystwo zapewniły nam niezapomniane wrażenia. Wiele osób z naszej grupy stwierdziło, że to jedna z najlepszych sztuk, jakie widzieli”. Warto wspomnieć, że Pani Iwona Woźniak – Dyrektor teatru – nie zapomniała o nauczycielach i pedagogach zasiadających na widowni – bardzo miły akcent stanowiły życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej skierowane pod ich adresem. Wyjście do Teatru Zagłębia w Sosnowcu okazało się zatem po raz kolejny świetnym sposobem na wspólne spędzenie wieczoru.

Źródło zdjęć ze spektaklu: https://www.teatrzaglebia.pl/spektakle/pomoc-domowa