Mecz absolwentów z okazji 25-lecia szkoły

Robert Strumiński .

Zamoyski  rozpoczął obchody 25lecia szkoły meczem piłki ręcznej w Hali Centrum Dąbrowa Górnicza.
W spotkaniu uczestniczyli drużyna absolwentów VLO  z rocznika 1985,86,87,89,90,91 oraz zespół chłopców obecnej reprezentacji naszej szkoły.
Spotkanie miało doskonałą oprawę w postaci zespołu tanecznego naszej szkoły, spikera, widowni i  muzyki zagrzewającej do walki drużyny jak i kibiców do dopingu.
Już w pierwszych minutach tego meczu można było zauważyć klasę naszych absolwentów którzy potwierdzili że nie przypadkowo zdobywali najwyższe trofea w województwie śląskim uczęszczając do naszej szkoły.
Pierwsza połowa to popis naszych absolwentów którzy swoimi doskonałymi zagraniami i akcjami wyszli na wysokie prowadzenie.
Ambicji i woli walki nie można było odmówić młodszym kolegom, każdy kto oglądał mecz mógł zauważyć zaciętą walkę do ostatniej minuty. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem absolwentów.
Podczas tych zawodów  wszyscy świetnie się bawili i mamy nadzieję że te chwilę zostaną na długo w pamięci naszych absolwentów, uczniów jak i wszystkich obecnych na tej imprezie.