BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Finały zawodów piłki ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych

Maja Marczyńska, Aneta Kurzawa .

Dnia 17.03.2014r. w Gimnazjum nr 1, odbyły się finały zawodów piłki ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Po kilkugodzinnej i jednocześnie bardzo zaciętej walce, pierwsze miejsce zdobyło Gimnazjum nr 1, kolejne Gimnazjum nr 10, a na 3 miejscu podium uplasował się ZSS. Czwarte miejsce zajęło Gimnazjum nr 3. Zawody te były świetnie zorganizowane i przebiegły bez jakichkolwiek zakłóceń, dzięki znakomitej obsłudze technicznej, w której znalazły się: Maja Marczyńska (IIe) oraz Aneta Kurzawa (IIc), wyznaczone spośród uczniów naszego liceum. Sędzią podczas rozgrywek był jak zawsze niezawodny profesor Robert Struna Strumiński, który poza rolą sędziego, jak zawsze swym poczuciem humoru rozbawiał towarzystwo.