Finały zawodów piłki ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych

Maja Marczyńska, Aneta Kurzawa .

Dnia 17.03.2014r. w Gimnazjum nr 1, odbyły się finały zawodów piłki ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Po kilkugodzinnej i jednocześnie bardzo zaciętej walce, pierwsze miejsce zdobyło Gimnazjum nr 1, kolejne Gimnazjum nr 10, a na 3 miejscu podium uplasował się ZSS. Czwarte miejsce zajęło Gimnazjum nr 3. Zawody te były świetnie zorganizowane i przebiegły bez jakichkolwiek zakłóceń, dzięki znakomitej obsłudze technicznej, w której znalazły się: Maja Marczyńska (IIe) oraz Aneta Kurzawa (IIc), wyznaczone spośród uczniów naszego liceum. Sędzią podczas rozgrywek był jak zawsze niezawodny profesor Robert Struna Strumiński, który poza rolą sędziego, jak zawsze swym poczuciem humoru rozbawiał towarzystwo.

Mecz absolwentów z okazji 25-lecia szkoły

Robert Strumiński .

Zamoyski  rozpoczął obchody 25lecia szkoły meczem piłki ręcznej w Hali Centrum Dąbrowa Górnicza.
W spotkaniu uczestniczyli drużyna absolwentów VLO  z rocznika 1985,86,87,89,90,91 oraz zespół chłopców obecnej reprezentacji naszej szkoły.
Spotkanie miało doskonałą oprawę w postaci zespołu tanecznego naszej szkoły, spikera, widowni i  muzyki zagrzewającej do walki drużyny jak i kibiców do dopingu.
Już w pierwszych minutach tego meczu można było zauważyć klasę naszych absolwentów którzy potwierdzili że nie przypadkowo zdobywali najwyższe trofea w województwie śląskim uczęszczając do naszej szkoły.
Pierwsza połowa to popis naszych absolwentów którzy swoimi doskonałymi zagraniami i akcjami wyszli na wysokie prowadzenie.
Ambicji i woli walki nie można było odmówić młodszym kolegom, każdy kto oglądał mecz mógł zauważyć zaciętą walkę do ostatniej minuty. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem absolwentów.
Podczas tych zawodów  wszyscy świetnie się bawili i mamy nadzieję że te chwilę zostaną na długo w pamięci naszych absolwentów, uczniów jak i wszystkich obecnych na tej imprezie.