BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Orientacja sportowa

Admin .

Nasze dziewczęta zdobyły wszystko co było do zdobycia !!!

Rywalizacja w biegach na orientację rozpoczęła się od eliminacji miejskich i rejonowych, w których drużyna dziewcząt w składzie: Karolina Prusakowska, Weronika Rynkowska, Klaudia Czarnecka i Natalia Milej zdeklasowała rywalki z innych szkół zajmując I miejsce. Oczywiście dało im to awans do etapu wojewódzkiego, który odbył się w Jastrzębiu Zdrój 24 maja 2018 r.

W tym momencie warto przypomnieć, iż taki awans uzyskujemy co roku, wielokrotnie też stawaliśmy na podium, niemniej jednak nigdy nie udało nam się wysforować na pierwsze miejsce. Tym razem było inaczej, po zaciętej walce drużyna dziewcząt pokonała wszystkie szkoły z województwa łącznie z klubami uczniowskimi.

Zajęliśmy I miejsce drużynowo oraz pierwsze miejsce indywidualnie- najlepszą zawodniczką zawodów okazała się Weronika Rynkowska a czwarta na mecie zameldowała się Karolina Prusakowska.

GRATULUJEMY !!! i życzymy dalszych sukcesów.