Dzień Sportu w Zamoyskim

Sławomir Kozieł .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Dnia Sportu, który odbył się 7 czerwca w naszej szkole. Uczniowie mogli drużynowo rywalizować w streetball’u, grze w bule, darcie, piłce nożnej i siatkówce, a także w indywidualnym turnieju szachowym. Dodatkową atrakcją dzisiejszego dnia był konkurs kulinarny na najlepszy koktajl przyrządzony przez poszczególne klasy.

Królewska gra w Zamoyskim

Sławomir Kozieł .

07.04.2017 r. w naszym Liceum odbyły się po raz pierwszy Indywidualne Szachowe Rozgrywki Uczniów Szkół Gimnazjalnych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Pana Zbigniewa Podrazy, zorganizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem dla Dzieci i Młodzieży Odkrywamy Talenty.
Turniej został zdominowany przez uczniów z Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca. I tak odpowiednio Jakub Kubiczek zajął I miejsce, Ewa Sindera II, a Jarosław Roznowski III. Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali nagrody ufundowane przez Laserhouse Sosnowiec, Wyższą Szkołę Biznesu, Urząd Miejski w DG - Wydział Promocji, Kultury i Sportu oraz V LO. Sędzią zawodów była uczennica Zamoyskiego – Kornelia Tryjańska z klasy 1c. Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy.

Pływanie – dziewczęta

Grażyna Gabryel .

Skład drużyny:
Dąbrowska Daria, Łojewska Aleksandra, Łakomik Zuzanna, Rynkowska Weronika, Olszewska Katarzyna, Simsak Klaudia, Grębosz Marta, Matusiak Marta

III miejsce – o Mistrzostwo Dąbrowy Górniczej 2016/17

plywanie dziewczeta

Pływanie – chłopcy

Grażyna Gabryel .

Skład drużyny:
Waliczek Jakub, Śliwa Patryk, Zandecki Krzysztof, Berezka Piotr, Wolski Tomasz, Siwiec Michał, Plutecki Jakub, Cisowski Błażej, Berezka Adam, Janicki Bartosz

III miejsce – o Mistrzostwo Dąbrowy Górniczej 2016/17

plywanie chlopcy