BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

XVI Paraspartakiada Śląska i Zagłębia już wkrótce…

Admin .

parasp2012Szanowni Państwo, w imieniu V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej, Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej oraz Stowarzyszenia „Neuron” Pomocy Dzieciom i Osobom  Niepełnosprawnym, mamy przyjemność zaprosić wszystkich, którzy zajmują się osobami niepełnosprawnymi i udzielają im wszechstronnej pomocy oraz wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na XVI Paraspartakiadę Śląska i Zagłębia, która odbędzie się 26 listopada 2015 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 3, w godzinach od 10:00 do 14:00.

Uczestnictwo w przedmiotowej imprezie jest ogólnodostępne i bezpłatne.

Program Paraspartakiady
Regulamin XVI Paraspartakiady Śląska i Zagłębia
Załącznik nr 1 do Regulaminu Parspartakiady
Załącznik nr 1A do Regulaminu Parspartakiady

Informacje na temat XVI Paraspartakiady Śląska i Zagłębia znajdziecie również na stronie Stowarzyszenia Neuron www.neuron-society.eu
Patronat nad Paraspartakiadą 2015 objęli:
ks. dr Grzegorz Kaszak – Biskup Sosnowiecki, Stanisław Faber – Śląski Kurator Oświaty,
Zbigniew Podraza – Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza.
Impreza dofinansowana ze środków PFRON, Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza.