XIII Paraspartakiada Śląska i Zagłębia

.

parasp2012Szanowni Państwo. Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa, którzy zajmują się osobami niepełnosprawnymi i udzielają im wszechstronnej pomocy oraz wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na kolejną imprezę integracyjną dla osób niepełnosprawnych. Jest nią:
XIII Paraspartakiada Śląska i Zagłębia
Dąbrowa Górnicza 2012

Powyższa impreza skierowana jest do:

• Dzieci, młodzieży niepełnosprawnej pochodzącej ze szkół, ośrodków, WTZ, ZAZ, placówek zajmujących się osobami niepełnosprawnymi, organizacji pozarządowych, fundacji, itp.
  • Niezbędnych opiekunów dla osób niepełnosprawnych, którzy tego wymagają.

XIII Paraspartakiada Śląska i Zagłębia odbędzie się w dniu 22 listopada 2012 w Hali Sportowej „CENTRUM”, ul. Aleja Róż 3 w Dąbrowie Górniczej (park Hallera) w godzinach 930 – 1400.

Uczestnictwo  w przedmiotowej imprezie jest ogólnodostępne i bezpłatne.

Szczegółowy Program oraz Regulamin XIII Paraspartakiady Śląska i Zagłębia wraz z załącznikami:

1. Program Paraspartakiady (PDF)
  2. Regulamin Paraspartakiady (PDF)
  3. Załącznik nr 1 do regulaminu Paraspartakiady (XLS)
  4. Załącznik nr 1A do regulaminu Paraspartakiady (XLS)
Program oraz Regulamin XIII Paraspartakiady Śląska i Zagłębia znajdziecie również na stronie Stowarzyszenia Neuron www.neuron-society.eu
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu integracyjnym osób niepełnosprawnych w Dąbrowie Górniczej.

Przedmiotowa impreza jest dofinansowana m.in. ze środków: