BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Zapraszamy na XIX Paraspartakiadę

Sławomir Kozieł .

Szanowni Państwo, w imieniu Stowarzyszenia "Neuron" Pomocy Dzieciom i Osobom  Niepełnosprawnym, V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, mamy przyjemność zaprosić osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na XIX Paraspartakiadę Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych, która odbędzie się 28 listopada 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej "Centrum" w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 3, w godzinach od 10:00 do 14:00.

logo

Uczestnictwo w przedmiotowej imprezie jest ogólnodostępne i bezpłatne.

Program imprezy
Regulamin XIX Paraspartakiady Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych
Załącznik nr 1 do Regulaminu XIX Paraspartakiady - karta rejestracyjna uczestników
Załącznik nr 1 A do Regulaminu XIX Paraspartakiady - karta rejestracyjna osób na wózkach inwalidzkich
Załącznik nr 2 - zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Załącznik nr 3 - zgoda na wykorzystanie wizerunku