baner
Drukuj

Zamoyski organizatorem XVII Paraspartakiady Śląska i Zagłębia

Sławomir Kozieł, foto: Piotr Sobierajski .

8 listopada 2016 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej, już po raz siedemnasty, z inicjatywy V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego, Stowarzyszenia „Neuron” oraz Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej odbyła się Paraspartakiada Śląska i Zagłębia. Impreza sportowa dla niepełnosprawnych,  która na stałe wpisała się w kalendarz integracyjnych wydarzeń w naszym regionie. I tak jak co roku, poza rywalizacją sportową, osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami mogły uczestniczyć w bardzo dobrej zabawie, przeplatanej występami artystycznymi i konkursami; Paraspartakiada to również okazja, do podziękowania osobom, które od lat wspierają idee integracji.

Drukuj

XVII Paraspartakiada Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych już wkrótce…

Admin .

parasp2012Szanowni Państwo, w imieniu Stowarzyszenia „Neuron” Pomocy Dzieciom i Osobom  Niepełnosprawnym, V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, mamy przyjemność zaprosić wszystkich, którzy zajmują się osobami niepełnosprawnymi i udzielają im wszechstronnej pomocy oraz wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na XVII Paraspartakiadę Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych, która odbędzie się 8 listopada 2016 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 3, w godzinach od 10:00 do 14:00.

Uczestnictwo w przedmiotowej imprezie jest ogólnodostępne i bezpłatne.

Program imprezy
Regulamin XVII Paraspartakiady Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych
Załącznik nr 1 do Regulaminu XVII Paraspartakiady - karta rejestracyjna uczestników
Załącznik nr 1 A do Regulaminu XVII Paraspartakiady - karta rejestracyjna osób na wózkach inwalidzkich
Załącznik nr 2 - zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Załącznik nr 3 - zgoda na wykorzystanie wizerunku

Informacje na temat XVII Paraspartakiady Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych znajdziecie również na stronie Stowarzyszenia Neuron www.neuron-society.eu

Patronat nad XVII Paraspartakiadą Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych  objęli:
ks. dr Grzegorz Kaszak – Biskup Sosnowiecki,
Urszula  Bauer - Śląski Kurator Oświaty,
Zbigniew Podraza – Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza.

logo PFRONPrzedmiotowy projekt jest współfinansowany ze środków PFRON na podstawie umowy nr ZZO/000082/12/D o zlecenie realizacji zadania w ramach art. 36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Drukuj

Zamoyski organizatorem XVI Paraspartakiady Śląska i Zagłębia

Sławomir Kozieł .

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem i galerią zdjęć z Paraspartakiady umieszczonych na portalu naszemiasto.pl:


Tegoroczna, XVI już Paraspartakiada Śląska i Zagłębia tradycyjnie miała miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum w Dąbrowie Górniczej. W czwartek gościło tutaj aż 366 sportowców z 37 szkół i ośrodków z całego woj. śląskiego. Nie zabrakło reprezentantów gospodarzy, czyli Dąbrowy Górniczej, ale przyjechało też wiele innych drużyn, m.in. z Będzina, Czeladzi, Sosnowca, Łaz, Gołuchowic, Cieszyna, Gliwic, Zabrza, Tarnowskich Gór, Katowic, Mysłowic, Jaworzna, Chrzanowa, Częstochowy, Radwanowic i Bytomia.

Drukuj

XVI Paraspartakiada Śląska i Zagłębia już wkrótce…

Admin .

parasp2012Szanowni Państwo, w imieniu V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej, Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej oraz Stowarzyszenia „Neuron” Pomocy Dzieciom i Osobom  Niepełnosprawnym, mamy przyjemność zaprosić wszystkich, którzy zajmują się osobami niepełnosprawnymi i udzielają im wszechstronnej pomocy oraz wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na XVI Paraspartakiadę Śląska i Zagłębia, która odbędzie się 26 listopada 2015 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 3, w godzinach od 10:00 do 14:00.

Uczestnictwo w przedmiotowej imprezie jest ogólnodostępne i bezpłatne.

Program Paraspartakiady
Regulamin XVI Paraspartakiady Śląska i Zagłębia
Załącznik nr 1 do Regulaminu Parspartakiady
Załącznik nr 1A do Regulaminu Parspartakiady

Informacje na temat XVI Paraspartakiady Śląska i Zagłębia znajdziecie również na stronie Stowarzyszenia Neuron www.neuron-society.eu
Patronat nad Paraspartakiadą 2015 objęli:
ks. dr Grzegorz Kaszak – Biskup Sosnowiecki, Stanisław Faber – Śląski Kurator Oświaty,
Zbigniew Podraza – Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza.
Impreza dofinansowana ze środków PFRON, Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza.

Drukuj

Jubileuszowa Paraspartakiada - relacja i wyniki

Sławomir Kozieł .

27 października 2014 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej, już po raz piętnasty, z inicjatywy naszego Liceum, Stowarzyszenia „Neuron” oraz Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej odbyła się Paraspartakiada Śląska i Zagłębia. Impreza sportowa dla osób niepełnosprawnych,  która na stałe wpisała się w kalendarz integracyjnych wydarzeń w naszym regionie. I tak jak co roku, poza rywalizacją sportową, osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami mogły uczestniczyć w bardzo dobrej zabawie, przeplatanej występami artystycznymi i konkursami.

Drukuj

Jubileuszowa Paraspartakiada już wkrótce…

Admin .

Szanowni Państwo, w imieniu V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej oraz Stowarzyszenia „Neuron” Pomocy Dzieciom i Osobom  Niepełnosprawnym, mamy przyjemność zaprosić wszystkich, którzy zajmują się osobami niepełnosprawnymi i udzielają im wszechstronnej pomocy oraz wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na Jubileuszową XV Paraspartakiadę Śląska i Zagłębia, która odbędzie się 27 października 2014 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 3, w godzinach od 10:00 do 14:00.

Uczestnictwo w imprezie jest ogólnodostępne i bezpłatne.

Szczegółowy Program oraz regulamin Paraspartakiady wraz z załącznikami:

  1. Program Paraspartakiady
  2. Regulamin Paraspartakiady
  3. Załącznik 1 do regulamin Paraspartakiady
  4. Załącznik 1 A do regulamin Paraspartakiady

Program oraz Regulamin Jubileuszowej XV Paraspartakiady Śląska i Zagłębia znajdą Państwo również na stronie Stowarzyszenia Neuron - www.neuron-society.eu

Patronat nad Paraspartakiadą 2014 objęli:
ks. dr Grzegorz Kaszak – Biskup Sosnowiecki, Stanisław Faber – Śląski Kurator Oświaty, Zbigniew Podraza – Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza.
Impreza dofinansowana ze środków PFRON, Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza.

Drukuj

Zamoyski współorganizatorem XIV Paraspartakiady Śląska i Zagłębia

Sławomir Kozieł, foto: Jarosław Ciszek .

20 listopada 2013 roku w Hali „Centrum” w Dąbrowie Górniczej, już po raz czternasty, z inicjatywy naszej szkoły, Stowarzyszenia „Neuron” i Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej odbyła się Paraspartakiada Śląska i Zagłębia. Impreza sportowa dla osób niepełnosprawnych, która na stałe wpisała się w kalendarz integracyjnych wydarzeń w naszym regionie. I tak jak co roku, poza rywalizacją sportową, mogliśmy uczestniczyć w bardzo dobrej zabawie, przeplatanej występami artystycznymi; mieliśmy również okazję, podziękować osobom, które od lat wspierają idee integracji.

Drukuj

XIV Paraspartakiada Śląska i Zagłębia już wkrótce

Sławomir Kozieł .

logo paraspartakiadaSzanowni Państwo, w imieniu V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej oraz Stowarzyszenia „Neuron” Pomocy Dzieciom i Osobom  Niepełnosprawnym, mamy przyjemność zaprosić wszystkich, którzy zajmują się osobami niepełnosprawnymi i udzielają im wszechstronnej pomocy oraz wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na XIV Paraspartakiadę Śląska i Zagłębia, która odbędzie się 20 listopada 2013 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 3, w godzinach od 9:30 do 14:00.
Uczestnictwo w przedmiotowej imprezie jest ogólnodostępne i bezpłatne.