BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Konkurs o Talar Zamoyskiego

Roman Kawecki .

talarRzeczpospolita w czasach Złotego Wieku

Drodzy Gimnazjaliści! Zapraszamy Was na corocznie organizowany Konkurs o Talar Zamoyskiego, który odbędzie się 12. 12. 2016. Celem konkursu jest nie tylko rozwijanie waszych zainteresowań historycznych. Konkurs ma także za zadanie popularyzację wiedzy o Rzeczpospolitej Złotego Wieku i uniwersalnych wartości, jakimi kierowali się nasi przodkowie w  czasach, w których żył Kanclerz i Hetman Wielki Koronny Jan Zamoyski.

Do zdobycia cenne nagrody, w tym moneta z czasów w których żył  Jan Zamoyski. Na zgłoszenia czekamy do 1.12.2016. Można ich dokonywać na adres internetowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin
Karta zgłoszenia