BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

I Dyktando z Języka Angielskiego

Aneta Cupiał, Agnieszka Sierpińska .

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w I Dyktandzie  z Języka Angielskiego, które odbędzie się dnia 7 grudnia 2016 r. w siedzibie V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Czapińskiego 8.

Uczestnicy konkursu rozpoczną pisać dyktando o godzinie 9.00, dlatego prosimy o przybycie około godziny 8.45 ze względów organizacyjnych.

Zgłoszeń proszę dokonywać do dnia 30 listopada 2016 r. mailem na adres: Aneta Cupiał Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Agnieszka Sierpińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; faksem na numer: 32 262 27 67

Regulamin