BANER3

III Wojewódzki Konkurs Fotograficzny w tym roku pod hasłem „Piękno gór”

Ewa Pawik .

Serdecznie zapraszamy Uczniów klas III szkół gimnazjalnych i Uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych do uczestnictwa w naszym konkursie.

Szczegóły w regulaminie tutaj.

Prace konkursowe można złożyć osobiście w sekretariacie szkoły lub wysłać pocztą/kurierem na adres naszego liceum do dnia 26 października 2018 r.

Janusz Siwiorek .

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie "I Ty możesz zostać Poliglotą 2018". Konkurs odbędzie się dnia 27 lutego 2018 roku o godz. 9.00 – uczniowie klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych – w V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Czapińskiego 8. Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie załączonej karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub przesłanie faxem: 032 262 27 67 w terminie do 23 lutego 2018 roku

poliglota logo 18

Wojewódzki Konkurs Językowy "I Ty możesz zostać Poliglotą" – 27 lutego 2018 roku (2)

poliglota logo 18

V Wojewódzki Konkurs Językowo – Plastyczny dla uczniów klas gimnazjalnych i siódmych klas szkoły podstawowej

logo konkurs jp 17

Zapraszamy uczniów gimnazjów i siódmych klas szkół podstawowych o zainteresowaniach humanistycznych, artystycznych do wzięcia udziału w V Wojewódzkim Konkursie Językowo - Plastycznym.

Prosimy o nadsyłanie prac plastycznych, plakatów promujących dramat A. Mickiewicza "Dziady cz. II".

Inicjatywa ta jest nawiązaniem do warsztatów prowadzonych przez przedstawiciela Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach Akademii Wiedzy w naszej szkole 24 listopada 2017r.

Liczymy na Waszą kreatywność, pomysłowość, wyobraźnię ! Szczegóły w regulaminie.

Życzymy powodzenia!

Regulamin zgłoszenia

Karta zgłoszenia

II Wojewódzki Konkurs Fotograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych "Województwo śląskie w obiektywie"

Do wzięcia udziału w tej rywalizacji zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych województwa śląskiego, którzy patrzą na otaczający ich świat okiem aparatu fotograficznego.

Celem konkursu jest odkrywanie i dokumentowanie miejsc ciekawych krajobrazowo i turystycznie, zabytków, nowoczesnych obiektów architektury (np. infrastruktury komunikacyjnej, budynków), przyrody oraz mozaiki kulturowej naszej małej ojczyzny.

Prace konkursowe można złożyć osobiście lub wysłać pocztą/kurierem na adres naszego liceum do 20 października 2017 r.

Szczegóły w regulaminie konkursu

Zapraszamy szachistów do Zamoyskiego

W imieniu organizatorów - Stowarzyszenia dla Dzieci i Młodzieży Odkrywamy Talenty oraz V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej zapraszamy pasjonatów królewskiej gry na Indywidualne Szachowe Rozgrywki Uczniów Szkół Gimnazjalnych, które odbędą się w siedzibie VLO 07.04.2017r. (piątek). Szczegóły na plakacie i w Regulaminie

Wojewódzki Konkurs Językowy „I Ty możesz zostać Poliglotą”

Janusz Siwiorek .

PoliglotaZapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie „I Ty możesz zostać Poliglotą”.

Konkurs odbędzie się 7 lutego 2017 roku o godz. 9.00 – uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych – w V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Czapińskiego 8.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie załączonej karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesłanie faxem:  032 2622767 w terminie do 1 lutego 2017 roku.

IX Miejski Konkurs Języka Angielskiego Dla Szkół Podstawowych

M. Będkowska, A. Cupiał .

Zapraszamy uczniów do udziału w IX Miejskim Konkursie Języka Angielskiego Dla Szkół Podstawowych, który odbędzie się w czerwcu 2017 r. w siedzibie V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Czapińskiego 8.

IX Miejski Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych

M. Będkowska, A. Cupiał .

Zapraszamy uczniów do udziału w IX Miejskim Konkursie Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych, który odbędzie się w czerwcu 2017 r. w siedzibie V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej, ul. Czapińskiego 8.