BANERWYNIKIMATURY
Drukuj

Scena finałowa

Ewa Pawik .

pkz logo                  prima sort logo

Tegoroczna gala Zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017 miała miejsce w gościnnym Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. W pierwszej części uroczystości głos zabrali zaproszeni goście oraz nastąpiło odczytanie listów skierowanych przez władze miasta oraz dyrektorów instytucji oświatowych do młodzieży, rodziców i nauczycieli. Zważywszy na liczbę uczniów wyróżnionych i nagrodzonych podczas ceremonii za osiągnięcie wysokich wyników w nauce, kończący się rok szkolny można zaliczyć do niezwykle udanych. Uroczystość zakończyła się inscenizacją znakomitej komedii „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” autorstwa Izabeli Degórskiej w wykonaniu Szkolnego Koła Teatralnego Prima Sort. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów! Do zobaczenia po wakacjach!

Zdjęcia: Konrad Tułak (klasa 1c)

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułem i galerią zdjęć z zakończenia roku szkolnego zamieszczonych na stronie Urzędu Miejskiego oraz portalu naszemiasto.pl

zobacz artykuł_1

zobacz artykuł_2