BANERWYNIKIMATURY
Drukuj

Filmowy sukces Zamoyskiego!!!

Agata Benduska .

Mocna grupa z klasy 2b zdobyła 1 miejsce oraz ZŁOTY KLAPS w Regionalnym Konkursie Filmowym „Mój pomysł na film”. Uczniowie przygotowali krótkometrażowy, 10 minutowy film pt. „Skrzydła życia” o miłosnej historii rozgrywającej się w realiach szkolnych z zaskakującym zakończeniem. Tym samym artyści podjęli aktualny temat tolerancji lub jej braku w najbliższym ich otoczeniu. Konkurs ujawnił reżyserskie, muzyczne, scenograficzne i aktorskie talenty dużej miary i filmowe pasje.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół nr 3 w Dąbrowie Górniczej we współpracy z PKZ, a jego celem jest kształtowanie twórczych postaw wśród dzieci i młodzieży.

Artyści: J. Pendryk, K. Czekaj, S. Duś, Z. Bogdzuin, O. Matuszek, K. Stryjniak, O. Jakubiak(2d), A. Łojewska, T. Wolski, K. Miszczak, K. Krypa, J. Szkudlarek, I. Heimann, K. Olszewska, T. Gruszka zrealizowali film pod kierunkiem opiekuna - mgr A. Benduskiej.

Odsyłamy Was do filmowej uczty i oceny "Skrzydeł życia"