BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019

Mija kolejny rok szkolny...

Mija kolejny rok szkolny, rok wytężonej pracy oraz wielu cennych inicjatyw.

Koniec roku szkolnego jest doskonałą okazją, by podziękować wszystkim Uczniom
oraz Pracownikom VLO za rzetelność i wytrwałość, za zaangażowanie i sumienną pracę.

oraz niezapomnianych wrażeń.

Wykorzystajcie okres wakacji jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki, pracy i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań.

plażing

Mija kolejny rok szkolny, rok wytężonej pracy oraz wielu cennych inicjatyw.

Koniec roku szkolnego jest doskonałą okazją, by podziękować wszystkim Uczniom                       oraz Pracownikom VLO za rzetelność i wytrwałość, za zaangażowanie i sumienną pracę.

Z okazji zbliżających się wakacji, życzę Wam wspaniałego wypoczynku, słonecznych dni                 oraz niezapomnianych wrażeń.

Wykorzystajcie okres wakacji jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki, pracy i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań.