BANER3z_nowe_perspektywy perspektywy2019
Drukuj

Pożegnanie uczniów klas trzecich

Admin .


26 kwietnia oficjalnie pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów podczas uroczystej akademii. Niemal czterdziestu uczniów odebrało świadectwo z wyróżnieniem, a nagrodę pieniężna ufundowaną przez Rade Rodziców, Złoty Indeks Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej i tytuł Ambasadora Zamoyskiego otrzymała Alicja Andrejczuk.
W części artystycznej, uczniowie klas drugich postanowili uhonorować nagrodą Złotego Kanclerza, trzecioklasistów, którzy szczególnie zapadli w pamięć. Przyznano więc nagrody w nieszablonowych kategoriach: „nigdy nie jestem na czas”, „bez spiny są drugie terminy”, „ale mam gadane” czy „miłośnik świeżego powietrza”. Niespodzianek nie było, bo nominowani bardzo trafnie reprezentowali swoje kategorie.
Trzymamy kciuki za maturzystów i życzymy im „połamania piór”.